Wpis z mikrobloga

@bin-bash: Sugerujesz, że jeśli się zaręczę, to mam zakaz wstępu do każdego miasta, w którym mieszka moja byłą i zakaz używania facebooka, instagrama i innych mediów?
OK, ja spoko, odetniesz mi kilka większych miast w Polsce ale są osoby, które mają dziesiątki, być może setki "byłych".
I dlatego, że jakaś ma sportowo zezwolenie na broń i jest zazdrosna ja mam drżeć o życie i to jest ok?

ps. filmik ze zdradą
@voldi: jest takie cos jak rozsadek. Gdybym zobaczyl, ze moja zona publikuje wszystko co robimy w sieci to dostalaby zjebe, w druga strone byloby to samo :) Po drugie - bedac na miejscu Julki i wiedzac, ze gdzies w tym miescie zyje zazdrosny typ z bronia to jednak powinno cos tam miedzy uszami im zaskoczyc i pomyslec jak sie zachowac dla wlasnego bezpieczenstwa :) A typa i obce osoby mogli odciac
Zapewne Julka wiedziala, ze goscia to boli i pewnie probowal do niej wrocic.


@bin-bash: albo miała mocno #!$%@? bo nie spodziewała się że to taki psychol. Jak kogoś zostawiasz to się nie przejmujesz gdzie ta osoba jest. Normalni ludzie po rozstaniu nie planują morderstwa. Na razie żadne informacje o zakazie zbliżanie itp. nie wypłynęły.
Typ był zdrowo #!$%@?ęty, przyszedł do restauracji z bronią, zabił bezbronnego faceta po czym strzelił sobie w
@bin-bash: ale #!$%@? wszyscy na tym #!$%@? wykopie. Nie wiedzie jakie były powody, nie wiedzie czy był w #!$%@? zazdrosny czy mu nie #!$%@?ło po prostu, czy ją nękał itd.

Lata po sieci screen jak morderca na fb pisał wszystkiego najlepszego ofierze na urodziny. Nie wiadomo jakie były relacje. Zamknijcie już pipy bo spekulacje były by ok ale wy piszecie różne bzdury jak prawdę objawioną.

Uprzedzam pierwszy komentarz: tak zesralłem się
@voldi ale ona wiedziała że stalkuje ja jej ex, chory psychicznie o czym wiedziała, uzbrojony w broń o czym wiedziała, więc trochę to zmienia sprawę, jeśli jesteś w analogicznej sytuacji to nie wskazuj całemu światu swojej bieżącej lokalizacji
@Cernold publikowanie w internecie swojego życia, a tym bardziej codzienności to głupota w największym wydaniu. Nawet złodzieje lub gwałciciele mają łatwiej, bo wiedzą czy ktoś jest w domu, co w nim ma, albo kiedy wychodzi pobiegać. Ja od dobrych 10 lat nie posiadam, żadnego publicznego konta z prawdziwymi danymi i nawet maila nie mam podpisanego imieniem i nazwiskiem tak jak robi to teraz większość osób. Julki w dzisiejszych czasach chcą żyć jak
@bin-bash: #!$%@? o szopenie, masz żyć pod kamieniem, bo gdziesz "żyje typ z zazdrośnik z bronią". Przyznaj się ze jarasz się jak 12 latek na myśl ze Ty jesteś tym typem z bronią, i Ciebie to by sie bali, albo pasywnie "ja to by respektował takie gagatka" robiąc pasywnie to samo. To jest twoja motywacja.

O o samobójstwie lub rozszerzonym samobójstwie, to myśli co drugi nieszczęśliwy zakochany -nawet uczą o tym
@Cernold: po pierwsze skąd info o czym ona wiedziała a o czym nie, po drugie skąd Ty wiesz że on ją stalkował? Może wcale się z nią nie kontaktował, tylko obserwował wszystko po cichaczu? Może nie dawał oznak problemów psychicznych do tej pory? Powstała jakaś narracja (jak ta na początku, że laska była z kochankiem w knajpie i narzeczony przyszedł wymierzyć sprawiedliwość) i teraz wszyscy się jej trzymają. Czy ktoś w
@MaddieBaddie przecież ona go zgłosiła na policję że na problemy psychicznego i zabrali mu pozwolenie na broń, na mediach społecznościowych reagował nawet na jej posty, po #!$%@? się odzywasz jak nie masz żadnej wiedzy?
@Cernold: to podaj źródło cwaniaczku, pokaż kartotekę policyjną, bo póki co to kolejne zasłyszane i powtarzane ślepo informacje.
Sprawdzałam wczoraj ich konta na instagramie to nawet ich nie obserwował. Poza tym mogli go mieć zablokowanego, a on jakby chciał to mógłby ich sobie nadal podglądać z fake konta.