Wpis z mikrobloga

Dostałem w pośredniaku ofertę pracy 12km od miejsca zamieszkania. Mieszkam w Warszawie, więc dojazd autem w jedną stronę, w godzinach szczytu to 1h. Baba w pośredniaku powiedziała mi, że do 15km jest legal i mam obowiązek się tam jutro stawić xd. Czy jest jakiś myk na to, żeby taką ofertę pracy odrzucić bez wykreślania mnie z szacownego grona bezrobotnych na 120 dni i żebym nie musiał jeździć na każde skinienie baby z pośredniaka przez pół miasta jak jakiś pies gończy? #posredniak #urzadpracy #pracbaza #praca #prawopracy #zwiazkizawodowe
  • 12
  • Odpowiedz
pracy odrzucić bez wykreślania mnie z szacownego grona bezrobotnych na 120 dni i żebym nie musiał jeździć na każde skinie


@zrobmy_sobie_rewolucje:
1. Zaprzestanie ubezpieczenia się na koszt innych podatników, skoro nie chce się podjąć pracy (wypisanie z urzędu).
2. Kontunuowanie życia w jako patologia, pójście do rpacy i np. okradnięcie klienta tak aby cię złapali, czy coś w ten deseń, wtedy cię zwolnią i wracasz na legalu, tylko raz "jak psa"
  • Odpowiedz
@voldi:
Ale z tą mentalnością robaka to proszę idź na jakiś tag poświęcony libertarianizmowi czy innemu korwinizmowi. Tu jest przestrzeń do dyskusji dla ludzi na poziomie.
  • Odpowiedz
Może i trolujesz, ale to nie ma znaczenia, a poziom jak najabrdziej zawsze jest, po prostu dna i wodorostów, ale istnieniu takowego nie przeczę ;p
Siostra pracuje w urzędzie od lat, właśnie z takimi przypadkami się użera, zarejestrowane darmozjady, które pracy przez 20 lat nie podjęli i na zasiłkach wolą żyć.
Jak ich zmuszają do pracy np. w sezonie to kradną, tak aby ich przyłapano i są zwalniani(zazwyczaj praca jest pracą z
  • Odpowiedz
@zrobmy_sobie_rewolucje: No pewnie, po co być pasożytem i na ogóle pasożytować, zniszcz jakiegoś przedsiębiorcę xd ja to rozumie, patologia też musi się rozmnażać, bo rozmnażasz się w tym czasie prawda?
Mam nadzieję ;p
  • Odpowiedz