Wpis z mikrobloga

Jeśli po zapoznainiu się ze wszystkimi faktami w sprawie zabójstwa i samobójstwa w #poznan ktoś twierdzi, żę przyczyną była broń posiadana przez kolesia, bądź jego poglądy polityczne, postarajcie się skierować w jakis delikatny sposob taką osobę do specjalisty - ma ewidentny problem z odbiorem i procesowaniem rzeczywistości. W wiekszości to zapewne cos co ja nazywam 'schizofrenią polityczną' - upośledzenie umysłowe nabyte, którego objawy często pogarszają się przed wyborami.
Kilka miesięcy temu miała miejsce inna tragedia, nie tak medialna, gdyż wydarzyła się w Londynie - typ zaszlachtował dwójkę dzieci, żonę i na końcu siebie. Nikt nie mieszał w to polityki, nie wyciagal jego pogladow, nie zwalał winy na posiadanie noży w domu, nie domagał się zakazania zakładania rodzin (gdyby nie byli rodziną, to do tragedii by nie doszlo, nie byloby nawet tych dzieci wiec nie mogl by ich zadźgać); spotkałem się nawet z kuriozalnym określeniem 'samobójstwo rozszerzone'.
Generalnie nie wypowiadam się na takie tematy, ale tym razem palka mi się przegła, a niestrawionym ziarnkiem kukurydzy na tej kupie parującego gówna jakim stał się wykop (i generalnie scena polityczna) bylo jak zobaczylem przeklejony wpis tego calego osrodka monitorowania zachowan.
Z tego co sie orientuje, to ostatnie slowa zabojcy brzmialy cos w stylu 'kocham Cie', a nie 'niech zyje #konfederacja czy 'dostep do broni dla kazdego!'. Kazdy kto probuje osiągnąc korzyść na czyjeś tragedii, manipulując do tego faktami, powinien się wstydzić i być swiadomym tego, żę jest składową siły napędowej tej karuzeli spierd*lenia, która i tak już jest bliska katastrofy.
#zbojstwo #bron
  • 31
  • Odpowiedz
  • 2
@qwerss: a skąd ja mam wiedzieć co by zrobił gdyby nie posiadał broni? Nawet bez niej mógl zastrzelić - wystarczyłaby inspiracja filmem 'To nie jest kraj dla starych ludzi' i moglby zrobić to samo pistoletem do wbijania gwoździ.
  • Odpowiedz
@Raf696:

Ja to może i bym się z tym zgodził, ale niezwykle zabawne są podwójne standardy waszego środowiska. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kobieta albo gej coś #!$%@? - winna jest płeć albo orientacja i należy POWAŻNIE ROZWAŻYĆ czy geje mogą być nauczycielami matmy w szkole albo czy baby mogą
  • Odpowiedz
  • 2
@cwlmod: był też mężczyzną, brunetem, kierowcą samochodu, możliwe też, że wędkarzem, fanem jakiegos gatunku muzyki - cos mozna by pewnie wyciagnac z jego sladow w necie, ale tych aspektów nikt nie wyciąga, bo byłoby to absurdalne, tak jak absurdalne jest obwinianie jego poglądów politycznych w sytuacji, w której ewidentnie nie odegrały żadnej roli. Niedostrzeganie tego absurdu jest jednym z objawów tej 'schizofrenii politycznej' o ktorej pisalem w pierwszym poscie.
  • Odpowiedz
  • 1
@cwlmod: xDDD Rozwiń to proszę w jakikolwiek sposób, bo nie ma to sensu. Typ pomyslał sobie 'fascynuje sie bronią, chce liberalizacji dosepu do niej, więc zabije w srodku miasta z tej broni narzeczonego mojej byłej a potem strzele sobie w leb mowiac jej, ze ja kocham'?
  • Odpowiedz
Ale konfederatą xD Możesz robić fikołki jakie chcesz ale faktów niezmieni pisowcu ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@cwlmod: jak startował z list Korwina to Konfederacja jeszcze nie istniała. W 2020 poparł Czaskowskiego. Trochę konfederatów głosowało na tęczowego rafauka, ale żaden szanujący by nie wrzucał sobie na profil nakładki z nim. PS pisowca to se szukaj u siebie, do nicku sobie dodaj literkę "e" pomiędzy drugą, a trzecią
  • Odpowiedz
żaden szanujący by nie wrzucał sobie na profil nakładki z nim


@MathKonfederacja: Wiadomo, bo konfederaci to pisowcy i socjaliści xD

PS pisowca to se szukaj u siebie, do nicku sobie dodaj literkę "e" pomiędzy drugą, a trzecią literą, będzie ci pasować

Skoro głosowałeś na dudę to jestes pisowce dzbanie xD
  • Odpowiedz