Wpis z mikrobloga

#wroniecka9 Coś mało się dzieje. W zeszłym roku o tej porze była już akcja z #!$%@? duchowych lesbijek.

A kanał wroniecka mógłby w tytułach albo na obrazie nanosić informacje z szotu - który kilometr, ilu już #!$%@? z ilu zaczynających, kto obecnie 50 metrów za, itd
  • 9
  • Odpowiedz
@Exklusiw: Pielgrzymka zaczęła się dopiero wczoraj popołudniu. Przeszli około 35 km z planowanych 360 km, tak więc spokojnie. Służby cały czas próbują ustalić dokładną liczbę pielgrzymów. Prawdopodobnie jest ich 11.
  • Odpowiedz
Na wyjsciu dokładnie było 12 - z tym, że idzie dziesięcioro wg mnie. Na bank Jacek nie wyszedł, to wiemy choć widać go na swieceniu autokaplicy koło żony. Jeszcze jakaś inna kobieta też jest na święceniu (widac ją za Łysym, gdy wraca on z domu z koszulą dla Antoniego) i tej osoby wg mnie też nie ma na trasie Być może pilnuje ona domu, kij wie.
  • Odpowiedz
@blogger To ich już nie wliczam, może ta osoba to ktoś od nich, nie wiem - najlepiej ich widać gdy stoją w rządku i łysy wraca własnie z koszulką dla Antoniego - zatrzymaj i policz, razem z kamerzystką, Kapłanem i Łysym jest to 12 osób, gdyż na moment za Łysym widac kogos jeszcze
  • Odpowiedz
@SmutnyStefan: Błąd przeliczenia, obejrzałem jeszcze raz, To siostra Kapłana, która nie została w kadrze, tylko wróciła do domu i potem wraca z Łysym, niechlujnie policzyłem. Mea Culpa. Mamy 11-1 wszystko pasuje
  • Odpowiedz