Wpis z mikrobloga

Gdy zamordowano Anastazję to wszyscy pisali o Anastazji, nie widziałem zbyt wielu komentarzy współczujących jej chłopakowi. Wszyscy uważali, że to Anastazja jest główną ofiarą, a nie jej chłopak.

Gdy zamordowano Kordiana to wszyscy współczują Julce, nikt praktycznie nie pisze o tym, że zabrano życie młodemu, ambitnemu człowiekowi, który miał całe życie przed sobą. Wszyscy uważają, że to ona jest główną ofiarą, a nie zamordowany narzeczony.

Pamiętajcie mirki, jeśli się wam coś złego przydarzy to nikt wam nie będzie współczuł. Jeśli zamordują waszą partnerkę to każdy będzie mówił tylko o niej, a gdy zamordują was to tak samo wszyscy będą tylko współczuć waszej partnerce.

#dyskryminacjamezczyzn #przegryw #poznan #pieklokobiet #pieklomezczyzn
  • 28
@damienbudzik: gdy zamordowano Anastazję to pół wykopu stwierdziło, że dobrze, bo się puszcza polka i to ona jest winna. Teraz już szukają, że to morderca miał jeden obrazek na fb z Trzaskowskim (co z tego, że cała reszta to korwinistyczna prawica) oraz oskarżanie dziewczyny, a nie tego typa xD Każdy widzi co chce, więc czytanie opinii na wykopie czy innym Onecie mija się z celem, o ile nie chcesz się tylko
@damienbudzik: nie wiem czy wszyscy uważają ją za główna ofiarę, ale jest różnica w tych dwóch przypadkach. Laska z Grecji zginęła na własną prośbę i bez udziału chlopaka.
Tutaj zastrzelono jej narzeczonego na jej oczach a potem typ popełnił samobójstwo. Jednak to nie są porównywalne sytuacje.
@damienbudzik: Też mi się to rzuciło w oczy.
Ale ja proponuję pisać to na profile social-media stacji telewizyjnych Polsat oraz do @PolsatNewsPL.
Jeżeli nastąpi masowe zwrócenie uwagi, to może to coś da.

@lemianek123 Ale on napisał prawdę. Brutalną, lecz niestety prawdę.
Która swoją drogą jest też nielogiczna bo bez samców, kobiety nic by nie mogły zrobić.
No chyba że właśnie o to chodzi, by przez nadmierny feminizm i matriarchat sprowadzić
@11mac11: no wlasnie to jest w tym zabawne

1. laska ginie na wlasna prosbe - o jejku, jejku. Jaka biedna, skad mogla wiedziec. Anastazja zostala zgwalcona i zabita, to wtedy za bardzo nikt sie nie przejmowal uczuciami jej partnera, ba, pojawialy sie komentarze z wyrzutami, ze pewnie nieodpowiednio sie nia zajmowal xD

2. niewinny koles zostaje zastrzelony na srodku miasta jak pies - i tak najbardziej poszkodowana laska, bo stracila narzeczonego
@bezprzypau: tzn ja nie widzę, aby ktoś tak o niej pisał, jak o największej ofierze. Ale ja też nie czytam w ogóle Onetow, Interii i innych portali "informacyjnych" na fb też nie patrze na takie artykuły, może tam tak jest, jak mówisz.
@damienbudzik: Nie wiem w jak bardzo alternatywnej rzeczywistości żyjesz ale gdzie nie spojrzę to większość ubolewa nad śmiercią tego faceta i idą wyrazy wsparcia do dziewczyny, która patrzyła jak psychol morduje jej narzeczonego po czym sam sobie strzela w głowę. Wiem, że z Ciebie pewnie jest free thinker, który nie takie rzeczy w internecie oglądał ale wiec, że w realnym życiu takie coś pozostawia trwałe ślady w psychice zwłaszcza u 20.