Wpis z mikrobloga

Wykopowa rada spierdonów wydała wyrok:

- Julka jest sama sobie winna bo miała starszego faceta, a jak starszy to wiadomo że świr
- Aktualny facet (też starszy) był sam sobie winien, bo udostępnił relację z knajpy zamiast siedzieć z narzeczoną w piwnicy 24/7 w obawie przed zemstą byłego sprzed 1,5 roku
- Julka ma już pewnie 2137 par na tinderze bo hehe p0lka musi szybko chwycić drugą gałąź

#!$%@? jak czytam te wasze toksyczne wylewy, to autentycznie mam nadzieję, że nigdy nie wyleziecie z tych piwnic i depresja sama was pięknie dojedzie

#poznan
  • 27
  • Odpowiedz
@Nester86 są tak samo #!$%@? jak ten ziomek co strzelał i tak samo #!$%@? jak dzieciak zapieprzajacy 140km/h przez miasto. Dobrze ze długo nie pożyją
  • Odpowiedz
@smutny_kojot: ogólnie jedno się zgadza - jeśli dorosły wmanipulowuje nieletnią w związek, to on nie może być normalny i trzeba się spodziewać zawsze najgorszego. Zawiodło otoczenie, że jej przed nim nie obroniło zanim ten cwwel się za nią wziął.
  • Odpowiedz
Aktualny facet (też starszy) był sam sobie winien, bo udostępnił relację z knajpy zamiast siedzieć z narzeczoną w piwnicy 24/7


@smutny_kojot: Zamiast nic nie wstawiać. Teraz to ty piergdolisz. I widac ze usilnie naciągasz narracje wykopków
  • Odpowiedz
widziałem kilka komentarzu w stylu "Trzeba było nie wstawiać relacji w SM"


@NieBendePrasowac: No bo trzeba było. mA co to ma do siedzenia 24/7 w domu, tak jak napisałeś? Nie wychodzisz z domu bez storki, czy jak?
  • Odpowiedz
@smutny_kojot: Dlatego przestałem wchodzić na główną, szkoda nerwów, niech incele sami liżą się po fiutach.
Największą wadą nowego wykopu wcale nie jest zmiana funkcjonalności, ale odpływ normalnej części społeczności, dlatego główna to teraz ściek.
  • Odpowiedz
@essos: umiesz myśleć i dostrzegać kontekst? Po pierwsze, nie jestem OPem. Ja nie publikuję żadnych rzeczy w SM i totalnie nie jest to mój świat, ale pisanie "że trzeba było nie publikować" w kontekście, że gościu miał przewidzieć, że były obecnej narzeczonej ich wystalkuje i zabije jest niedorzeczne.

Z tą piwnicą to oczywista ekstrapolacja poglądów na zasadzie:
Komentarze w stylu "Trzeba było nie wstawiać relacji w SM" piszą toksyczne przegrywy
  • Odpowiedz