Wpis z mikrobloga

Dlaczego ludzie spod #przegryw tak nienawidzą kobiet, skoro to nie kobiety same w sobie, a sam system jest problemem? Przecież kobieta tylko reaguje, łatwiej na nią wpływać przez media, status faceta ma dla niej znaczenie (od zawsze, taka biologia) a system dziś sprawia, że jako facet z pokolenia Millenials czy Z masz 4x mniej kasy za 2x cięższą pracę niż Twój dziadek. Czytam dziś o tym, że jak źle że #p0lka znajdzie w #poznan nowego chłopa za miesiąc czy rok. No chyba dobrze, żeby znalazła i jakoś z tego wyszła, co nie? Serio, tak źle życzycie obcej, nikomu nie znanej osobie, ze względu na płeć? Może to normalna dziewczyna? Naprawdę godne pożałowania jest, jak mocno wszyscy są tu specjalistami od #blackpill i #redpill a jak przychodzi co do czego to widzą się po jednej stronie coraz mocniej skłócanego społeczeństwa, i to już nie stanowi dla nich problemu. Rozumiem, że dla wielu z Was życie nie jest łatwe. Dziś to w sumie dla większości nie jest. Ale jak jakieś normiki starają się odnaleźć szczęście, albo borykają się z jakimś gównem, to pierwsi lecicie żerować na tym nieszczęściu. O ile naigrywanie się z matki-patolki po wczorajszym wypadku w #krakow jeszcze jestem w stanie zrozumieć, bo to co się wydało było konsekwencją jej głupoty. Tak dziś opadają mi ręce.
  • 19
  • Odpowiedz
@SRzeyamlon: Nic nowego, incele obwinią kobiety za KAŻDE zło tego świata w ramach zemsty za brak zainteresowania ich osobami. Ponadto, obwiniają nieraz nawet ich własne matki, że sprowadziły na świat takich przegrywów…
  • Odpowiedz
że jako facet z pokolenia Millenials czy Z masz 4x mniej kasy za 2x cięższą pracę niż Twój dziadek


@SRzeyamlon: Chłop co przekłada amerykańskie realia na nasze xD Mój dziadek to stał 4 godziny w kolejce po papier toaletowy
  • Odpowiedz
  • 1
Chłop co przekłada amerykańskie realia na nasze xD


@mackbig: A mój dziadek był strażakiem i szył plecaki. Wybudował 2 domy po 180 m2 swoim dzieciom, gdy te się hajtały. Zmarł w 1996 roku.
Drugi, zmarł później, dorobił się 7 dzieci i kamienicy, którą po sobie zostawił im w spadku.

I Ci dziadkowie nie byli dziedzicami / innowatorami / rekinami biznesu. Po prostu z ciężkiej roboty dało się do czegoś dojść, co
  • Odpowiedz
@SRzeyamlon: Mój dziadek był inżynierem w państwowej fabryce maszyn i jedyne co po nim odziedziczyliśmy to 40m mieszkanie w którym zresztą mieszkała kiedyś cała rodzina. Nie wiem co robili twoi dziadkowie ale to nie jest normalne żeby w tamtych czasach miec swoja kamienice. Nie dla normalnego człowieka. Jak byles kims waznym to dostawales wieksze mieszkanie albo dom i talon na poloneza. No chyba ze mowimy o biznesmenach z wczesnych lat 90
  • Odpowiedz
Nie wiem co robili twoi dziadkowie

@mackbig @SRzeyamlon: Kradli! i to nie żart, to trzeba naprawdę nie mieszkać w prywislańskim kraju by pi3rdolić takie głupoty. Ludzie za komuny zarabiali dokładnie nic, dlatego też ten okres jest straconą epoką.
  • Odpowiedz
@Mamaboss:

Nic nowego, incele obwinią kobiety za KAŻDE zło tego świata w ramach zemsty za brak zainteresowania ich osobami. Ponadto, obwiniają nieraz nawet ich własne matki, że sprowadziły na świat takich przegrywów…

Oczywiście, że tak. Przy czym warto zauważyć, że nie mają oni w sobie żadnej samokrytyki i nie zastanowią się dlaczego wiedzie im się tak a nie inaczej - "zło" widzą tylko wszędzie wokół, natomiast oni sami są krystaliczni i
  • Odpowiedz
@WyzwolonaPodrozniczka: Zależy, są albo ci mający się za ideałów, albo ci, którzy zdają sobie sprawę, że są przegrywami xD o ile nad tymi drugimi jestem w stanie się zlitować, bo przynajmniej mają w sobie chociaż trochę samokrytyki, tak z pierwszą grupą nie ma żartów i należy ich odseparować.
  • Odpowiedz
@Mamaboss:

WyzwolonaPodrozniczka: Zależy, są albo ci mający się za ideałów, albo ci, którzy zdają sobie sprawę, że są przegrywami xD o ile nad tymi drugimi jestem w stanie się zlitować, bo przynajmniej mają w sobie chociaż trochę samokrytyki, tak z pierwszą grupą nie ma żartów i należy ich odseparować.

Tak, tu masz rację. Ci bardziej inteligentni są w stanie dostrzec swoje braki i znają swoje słabe strony, natomiast pustaki męskie są
  • Odpowiedz
@WyzwolonaPodrozniczka: ty nie jesteś tu po to żeby mówić prawdę w oczy, tylko po to żeby wkur***ć przegrywów. Po twoich wpisach widać, że nie masz żadnej empatii, kieruje tobą tylko złość, pogarda i nienawiść. Czujesz się lepsza od przegrywów a nie różnisz się niczym.
  • Odpowiedz
A mój dziadek był strażakiem i szył plecaki. Wybudował 2 domy po 180 m2 swoim dzieciom, gdy te się hajtały. Zmarł w 1996 roku.

Drugi, zmarł później, dorobił się 7 dzieci i kamienicy, którą po sobie zostawił im w spadku.


@SRzeyamlon: weź może pociśnij rodziców, bo prawdy to tobie nie mówią
  • Odpowiedz
@WyzwolonaPodrozniczka: Incele to choćby nawet stanęli na głowie to swojego losu nie zmienią. Owszem mogą mieć samokrytykę i zdawać sobie sprawę ze swoich błędów, mogą ich kolejnym razem nie popełniać ale i tak nic im to nie da. Są i tacy którzy albo są czymś zaczadzeni albo przekonani o własnej zajebistości i nieomylności a jak się próbuje im pomóc to robią z ludzi idiotów więc nie warto.
  • Odpowiedz
Ponadto, obwiniają nieraz nawet ich własne matki, że sprowadziły na świat takich przegrywów…

@Mamaboss: To chyba prawidłowo, czyż nie? I poza samym sprowadzeniem na świat istotna jest też kwestia wychowania, ale tu zamiast skupiać się na tym procesie, oczekuje się od "produktu" takiego wychowania że będzie kimś innym niż tą osobą, którą został ukształtowany.

że nie mają oni w sobie żadnej samokrytyki i nie zastanowią się dlaczego wiedzie im się tak
  • Odpowiedz
@SRzeyamlon: well bo logika inceli jest taka że "kobieta musi być szczupła piękna mądra dziewica oczytana delikatną "
Kobieta chce stabilnego finansowo przystojnego faceta " ty shmato msterialistko ohydna"
  • Odpowiedz