Wpis z mikrobloga

ale bedzie dym na tagu xD
chlop z poznania przy swojej prawdopodobnie bylej #!$%@? siebie i jej obecnego chlopaka
a jest tylko JEDEN (naprawdę!) sposob zeby uniknac jakiegokokwiek ludzkiego cierpienia na ziemi. wiecie ktory?

#antynatalizm #poznan
  • 53
  • Odpowiedz
@janekhe życie ma wiele pięknych chwil do zaoferowania, faktycznie drugie tyle tych przykrych, ale robić z tchórzostwa filozofię życia… rozumiem, choć nie popieram
  • Odpowiedz
  • 10
@Camel665: a da sie tak zrobic zeby nikt nikogo nie tracil ani niczego sie nie bal
a zreszta strach to calkowicie naturalna ludzka reakcja i jest tylko jeden sposob zeby sie jej pozbyc w zarodku
  • Odpowiedz
@Camel665:

życie ma wiele pięknych chwil do zaoferowania, faktycznie drugie tyle tych przykrych, ale robić z tchórzostwa filozofię życia… rozumiem, choć nie popieram


Tylko, że nie ma. To co jest według ciebie piękną chwilą to krótki moment odpoczynku od bólu, cierpienia i batalii o przetrwanie. Urywek w codziennym znoju, który pozwala tobie ledwie złapać oddech. Gdybym miał porównać ten moment do czegoś, na myśl przychodzi mi scena w Titanicu, w której
  • Odpowiedz
To co jest według ciebie piękną chwilą to krótki moment odpoczynku od bólu, cierpienia i batalii o przetrwanie. Urywek w codziennym znoju, który pozwala tobie ledwie złapać oddech.


@Bajtopisarz: ale wyobraź sobie że nie każdy ma depresję jak ty xD
  • Odpowiedz
@janekhe

nie z tchorzostwa. chcialbys byc na miejscu tej dziewczyny czy chlopaka? pewnie nie, tchorzu?


Ja pierdziele, to że nie chciałbym być na miejscu tego chłopaka i nikt nie może mi zapewnić że żadna taka #!$%@? akcja mnie nie spotka w życiu nie oznacza jeszcze że moi rodzice powinni byli mnie nie robić. Jak się ludzie boją o własne życie to się szuka pomocy u psychoterapeuty a nie proponuje unicestwienie życia na
  • Odpowiedz
@Lugi: nie musisz mieć depresji. No ale prawdopodobnie masz maks 20 lat, żyjesz w bańce i jeszcze mało "widziałeś".

Nie rozumiem po co to "xd" ba końcu. Depresja zdmuchnęła z tego świata ogrom ludzi i to nie jest na miejscu z tego heheszkować. Jak pisałem - pewnie masz maks 20 lat, jeśli więcej to jesteś po prostu przerośniętym dzieciakiem.
  • Odpowiedz
@janekhe: jedyny sposób by ocalić ofiary wypadków drogowych to rezygnacja z motoryzacji. Możemy ocalić tysiące istnień każdego roku, dziesiątki tysięcy rannych. Brzmi głupio? Tak samo jak dla normalnych ludzi twój pomysł.
  • Odpowiedz