Wpis z mikrobloga

#holandia
Mam pytanie odnośnie internetu w Holandii. Wolałbym już nie płacić za polską sieć i roaming, podobno kupując kartę z holenderskim numerem mogę sobie ogarnąć internet i dokupywać. Ktoś coś powie na ten temat, jak to zrobić, gdzie taką kartę można kupić i jaki to koszt będzie?
W Polsce mam na abonament, dlatego totalnie się nie orientuję
#pytanie #roaming #pracazagranica
  • 9
  • Odpowiedz
@viciu03 z tego co kojarzę oferty internetu na kartę są dość drogie i praktycznie wszyscy idą w abo. Sam mam t-mobile abo z nielimitowanym netem za 3 dyszki i dzwonieniem i pisaniem w tej kwocie
  • Odpowiedz
  • 0
@Simon420: niestety, akurat ogarnięcie internetu przed wyjazdem nie znalazło się na liście moich priorytetów, dlatego chciałbym to ogarnąć teraz. Natomiast nie upoważnia cię to, aby nazywać mnie upośledzonym i obrażać mnie, gdzie ja tylko zadałem pytanie. Upośledzonym zaś można z całkowitą pewnością nazwać ludzi w twoim otoczeniu, bo nie pozbyli się jeszcze ze swojego życia odpadów
  • Odpowiedz
@Simon420: i znowu chłopie przychodzisz i się przypierdylasz bez sensu xD Mnie zjechałeś za pytanie o wysyłanie paczek a chłopaka za dobór karty? Jak ją miał kupić w Polsce, przez allegro?

Idź znajdź jakąś ścianę i się o nią grzmotnij, a nie leczysz kompleksy na tagu.
  • Odpowiedz
@viciu03: znajdź najbliższy salon Vodafone albo KPN i zapytaj się o oferty. Z tym, że Ty chyba planujesz na mniej niż dwa lata zostać, więc nie wiem czy opcja abonamentu Cię ratuje.
  • Odpowiedz
@viciu03 www.belsimpel.nl ale tutaj sama karta SIM w większości na umowę na rok albo 2. A na doładowania Lebara albo Lyca. Musisz poszukać ofert na ich stronie.
  • Odpowiedz