Wpis z mikrobloga

@presburger jak nie masz przygotowanego kabla na środek pod żyrandol to zostaje ci chyba wentylator podłogowy jak nie chcesz pruć sufitu

@kaspah
ale jak znajdzie kabel to i tak wepnie się tylko w prąd tam gdzie ma ledy także tym potencjometrem będzie zwalniał wentylator i ledy będzie przyciemniał zarazem, najlepiej byłoby puścić nowy kabel
@radoskor3 założyłem że ma puszczony osobny kabel i włącznik, a jak nie no to zostaje jeszcze opcja bez potencjometru, a wentylator i ledy na pilota albo programowalny przycisk, a zwykły przycisk ciągle na ON
@radoskor3: @kaspah no wlasnie, moze i bym jakis kabel wyciagnal robiac otwor otwornicą, nawet wiekszy i potem zaszpachlować tyle tylko ze mam po 3x ledy jedne pod tv drugie pod kanapa z drugiej strony i oba na dwa pstryczki. ewentualnie taki zwis... jak na zdjęciu ale to musi do czegość iść, a nie mam do czego podpiac.
presburger - @radoskor3: @kaspah no wlasnie, moze i bym jakis kabel wyciagnal robiac ...

źródło: djasjdasl

Pobierz
@presburger jedynym rozwiązaniem jest coś zagospodarować na suficie żebyś mógł zawiesić wentylator, puścić kabel a zarazem żeby fajnie wyglądało jest sporo takich rzeczy jakieś listwy dekoracyjne, ewentualnie belki rustykalne, od biedy to byś mógł kabel jakoś fajnie podwiesić pod sufitem, lub na jakimś fajnym sznurku

https://plastmaker.pl/belki-rustykalne-imitacja-belek-drewnianych/
radoskor3 - @presburger jedynym rozwiązaniem jest coś zagospodarować na suficie żebyś...

źródło: temp_file.png7403107195708320617

Pobierz