Wpis z mikrobloga

@siadatajta @Ktore_to_juz_konto
dziękuję za to pismo,nie widziałam go wcześniej.
odnoszę wrażenie, że żyjecie w swoich konfederacyjnych bańkach informacyjnych i to, co powie ta partia jest dla Was święte.
Anna Krawczak, która zawodowo zajmuje się przemocą w rodzinie i instytucjami, które mają opiekować się rodzinami dysfunkcyjnym, otwarcie pisze, że uchwalona ustawa nie jest idealna. mimo to, cieszy się wraz z innymi fundacjami wspierającymi dzieci, że w końcu taki akt prawny powstał! widzieliście to?
@Ktore_to_juz_konto to prawda, tu się zgadzamy. widzimy jednak dwie różne połowy szklanki z wodą.
martwi mnie w konfederacji to, że tak bardzo martwią się o odbieranie dzieci rodzicom w przyszłości, gdzie teraz służby są bierne lub mają związane ręce, gdy dzieje się ewidentna krzywda dzieci.
zanim zaczęłam śledzić Annę Krawczak, naczytałam się tylu gorzkich słów z jej ust w stronę rządu, jak prawo jest nieudolne.
wiadomo, ustawa zmieni niewiele, jeśli my jako
@piornik_z_sarenka:

dopuście do siebie informacje z innych źródeł.

Daremny twój trud, jakby konfederaci i pisowcy potrafili krytycznie myśleć, weryfikować fakty, odróżniać opinie od faktów, zdobywać wiedzę gdzieś indziej niż partyjny przekaz, to nie byliby konfederatami ani pisowcami! ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@i-marszi wiesz, tu chodzi o konstruktywną krytykę, rozmowę bez obrażania się, a nie tylko przekrzykiwanie, bezpośrednie zwroty do siebie i stawianie xD, gdzie popadnie. jeśli ci ludzie tak odnoszą się do siebie w domu, czy w pracy - bardzo współczuję. jesteśmy społeczeństwem różnorodnym i to jest fakt! jest bardzo zuchwałe, nie myśląc, odrzucając, że ktoś inny może mieć rację, a "ja" mogę się mylić.
dziękuję za to pismo,nie widziałam go wcześniej.

odnoszę wrażenie, że żyjecie w swoich konfederacyjnych bańkach informacyjnych i to, co powie ta partia jest dla Was święte.

@piornik_z_sarenka: nie nie. Nie zrozumiałeś. My nie żyjemy w konfederackich bańkach tylko zwyczajnie od samego początku domyślaliśmy się, że ta ustawa jest najprawdopodobniej bublem prawnym którym inne ugrupowania bardzo chętnie będą wycierać swoją ohydną mordę, tak samo jak całą sytuacją Kamilka, to po pierwsze. Po