Wpis z mikrobloga

@Musze_wygrac_zycie moze keidys będziesz miala szanse zostac skoszona przez bananowego mlodzika jadącego 200km/h przez miasto i będziesz sobie mogla rozmyslac kto jest gorszy - on bo ma maly rozum czy ty bo nie masz nóg
  • Odpowiedz
@Musze_wygrac_zycie: jak albo baitujesz ludzi albo jesteś klinicznym idiotą to ci ludzie odpisują na takim poziomie, nikt się nie będzie z trolejbus użerał, papa miłej zabawy w swojej główce.
  • Odpowiedz
@Walon7:

nikt się nie będzie z trolejbus użerał

Właśnie o tym jest temat, skoro nikt się nie będzie użerać z kimś z kim trzeba się użerać, to czy będą chcieli się użerać z kimś kto wymaga specjalnej troski czyli osobą niepełnosprawną czy raczej będą chcieli ją zabić?
  • Odpowiedz
@Musze_wygrac_zycie: Normictwo jest empatyczne na pokaz w gadce, ale żeby już samemu się zaangażować w pomoc lub coś zrobić, zamiast przesłać 20 zł to praktycznie nikt nie jest skory do poświęceń. Różowe w większości roszczeniowa postawa, że ktoś coś powinien zrobić ale nie ona.
Z niepełnosprawnymi jest tak, że z jednej strony szkoda ich, ale z drugiej strony jak niepełnosprawna czy schorowana różowa decyduje się urodzić dziecko czy dzieci, bo "zawsze
  • Odpowiedz
@Musze_wygrac_zycie: co ma wspólnego bycie zagrożeniem dla społeczeństwa z byciem obciążeniem dla społeczeństwa? A argument że chłop nie miał wpływu na to co zrobił, bo jest głupi jest już tak absurdalny że nie da się go niczym obronić, każdy ma wolną wolę i decyduje o swoich czynach oraz ponosi za nie konsekwencje, równie dobrze możesz bronić pedofili i morderców, nie mieli na to wpływu że zabili, tacy po prostu sa(
  • Odpowiedz
@Rorschak:

co ma wspólnego bycie zagrożeniem dla społeczeństwa z byciem obciążeniem dla społeczeństwa?

Jak jesteś obciążony to jesteś w gorszej sytuacji, czyli też bardziej zagrożony

A argument że chłop nie miał wpływu na to co zrobił, bo jest głupi jest już tak absurdalny że nie da się go niczym obronić, każdy ma wolną wolę i decyduje o swoich czynach oraz ponosi za nie konsekwencje

Istnieje wola ale nie jest wolna tylko
  • Odpowiedz
@Musze_wygrac_zycie: a dlaczego mam się nie cieszyć z tego, że jakiś losowy i nic nie znaczący dla mnie i dla świata patus #!$%@?ł się bo nie wyrósł jeszcze z #!$%@? po mieście?

Czy ty naprawdę uważasz, że mamy się litować nad śmiercią każdego człowieka? Jak Putin zdechnie to też mam płakać i kondolencje wysyłać?
  • Odpowiedz
@Musze_wygrac_zycie: KAŻDY w jakimś stopniu jest niepełnosprawny. Ja nie potrafię przebiec 40km i przepłynać basenu olimpijskiego. Nie potrafię też wygrać z mistrzem szachowym. Niepełnosprawni zamiast żyć NORMALNIE ze swoimi niepełnosprawnościami robią z siebie OFIARY i domagają się współczucia i opiekowania się nim. Najlepsi to są wiecznie niepełnosprawni. Co ci przeszkadza w życiu, że nie masz ręki czy jeździsz na wózku? Ludzie pokazują, że się da żyć normalnie. Może nie do każdej
  • Odpowiedz
@inflacja_biedaku:

Ja nie potrafię przebiec 40km i przepłynać basenu olimpijskiego. Nie potrafię też wygrać z mistrzem szachowym.

Niepełnosprawność nie tyczy się rzeczy, które są zbyteczne, tylko takich które wpływają na podstawowe funkcjonowanie człowieka.

Niepełnosprawni zamiast żyć NORMALNIE


Zamiast żyć normalnie po prostu nie potrafią żyć normalnie, dlatego są niepełnosprawnymi.

Może nie do każdej pracy się nadaje ale jest wiele możliwości.


Nie widuję praktycznie w ogóle pracujących osób z widoczną niepełnosprawnością. Prawdopodobnie
  • Odpowiedz
Nie widuję praktycznie w ogóle pracujących osób z widoczną niepełnosprawnością. Prawdopodobnie nikt ich nie chce do pracy.


@Musze_wygrac_zycie: jak siedzisz w piwnicy to #!$%@? widzisz. U mnie w pracy są osoby niepełnosprawne. Przecież dla pracodawcy to plus bo dostaje dofinansowania + jeszcze z Unii środki na dostosowanie miejsca pracy.

Zamiast żyć normalnie po prostu nie potrafią żyć normalnie, dlatego są niepełnosprawnymi.


@Musze_wygrac_zycie: co to znaczy, że nie mogą? Kolega na
  • Odpowiedz