Wpis z mikrobloga

#pcmasterrace #gry #jaggedalliance3 #jaggedalliance

Ale to nowe JA3 jest dobre. Ma kilka wada oczywiście ale ogólnie super. W koncu ogarnąłem jak robić skuteczne zasadzki i atakować z ukrycia w trybie gry swobodnej -te dwie rzeczy daje dużo satysfakcji. Gra trochę mało rzeczy tłumaczy więc trzeba samemu testować jak co działa.
  • 10
  • Odpowiedz
  • 0
@over9000: Trochę brakuje opcji spowolnienia czasu w widoku strategicznym. Czas pływnie dość szybko, trzeba uważać. np. 8h to bardzo mało na pasku osi czasu.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@onomatopeja_ Zasadzki -e trybie gry swobodnej podkradasz się do wrogow. Ustawiasz najemnikom Obserwacje (klawisz Y) aby pokrywalo teren gdzie jest wróg. Potem jednym najemnikiem zaczynasz walkę -strzał kub granat. Następuje potem tura wroga bo zaczęła się walka ALE z racji tego, ustawiłeś obserwacje i wrogowie sa w terenie obserwacji następuje PRZERWANIE i twoi najemnicy strzelają do wrogow
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@onomatopeja_ Atakowanie z ukrycia -musisz byc w ukryciu -bron z tłumikiem. Lub rzut norzem . Lub atak norzem -w trybie swobodnym wybierasz atak norzem klikasz wroga -nad wrogie pokazuje się ikona norza -to znaczy że jak podejdziesz najemnikiem na zasięg ataku najemnik wykona atak norzem automatycznie .
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@onomatopeja_ Taka uwaga. W trybie Obserwacji karabinkami szturmowymi najemnik strzela seria. Moze to dość szybko zużyć amunicję. Chyba nie można wybrać jak ma strzejac w obserwacji i jest to zależe od broni.
  • Odpowiedz
@Variv: ile dałeś? Chciałem kupić, widziałem że było po ok. 150 i po chwili podnieśli na ponad 200, poczekam aż wpadnie do HB albo będzie jakaś promka xD
  • Odpowiedz