Wpis z mikrobloga

#krakow #wypadek
Ostatnio byłem kierowcą z trójką pasażerów (rodzina) i na tekst ''Czemu nie wyprzedzasz tego muła przed nami?'' odpowiedziałem ''Powinnaś się cieszyć, że dowiozę was bezpiecznie na miejsce, a nie wywierać naciski na niepotrzebne manewry". Btw muła jadącego 100 przy ograniczeniu 90 na drodze jednojezdniowej.
Przed nami na przestrzeni 100km były 2 bliskie czołowych zderzeń sytuacje spowodowane idiotycznym wyprzedzaniem na styk. W tym kraju po prostu jest kult #!$%@?. Muszę wyprzedzić o jedno/dwa miejsca bo się uduszę. #!$%@? że za 5km skrzyżowanie, rondo czy jakieś światła i wszystko się zrówna, nie zyskujesz praktycznie nic czasu wyprzedzając na takiej drodze, a jeden błąd typu zła ocena odległości od tira który jedzie z naprzeciwka i Cię nie ma.

Napiszę tyle - dla mnie kierowca tego wypadku to zwykły śmieć, ponieważ zabił trzy osoby jadące razem z nim.
Chcesz potestować auto? Jak już bardzo musisz to rób to sam, a nie z trójką pasażerów. Nie ogarniam jak można być tak nieodpowiedzialnym.
  • 44
@Invisiblinio kiedyś może nauczycie się jeździć xD w co raczej wątpię patrząc po tym jak klaskacie uszami pod wpisem, gdzie gość chwali się, że sam jeździć nie potrafi. wyjdzie potem taki na drogę, dobre warunki, droga, widoczność, teren niezabudowany, a ten równo 90 km/h BO PRZEPISY. ja #!$%@?
@zielony_goblin:

kiedyś może nauczycie się jeździć xD w co raczej wątpię patrząc po tym jak klaskacie uszami pod wpisem, gdzie gość chwali się, że sam jeździć nie potrafi. wyjdzie potem taki na drogę, dobre warunki, droga, widoczność, teren niezabudowany, a ten równo 90 km/h BO PRZEPISY. ja #!$%@?<


Dlatego najwięcej wypadków jest w miesiące letnie bo takie głąby jak Ty myślą że jak ładna pogoda to można już 140/90 #!$%@?ć.
@zielony_goblin: Wszyscy samochodziarze nie potrafią czytać jak ty? XD Typ napisał 100 km/h gowno wiesz jaka to droga czy wąska wojewódzka czy szeroka krajowka z poboczami. Zreszta jak sam mówi zaraz będzie teren zabudowany, światła, rondo i nic nie zaoszczędzić, może raptem kilka minut na trasie, taki zawalidroga xD ale z matematyki tez pewnie jesteś mierny. Kilka minut jest warte tego żeby nie być ZAWALIDROGA tworzyć niebezpieczne sytuacje czy nawet mieć
@zielony_goblin
Pierwszy raz słyszę takie określenie "zawalidroga", obrazuję to twoją mentalność, 35/38 letni Janek #!$%@? #!$%@? Audi A4 #!$%@? życiem przez Polskę B i mierzysz wzrokiem wszystkie nie znajome rejstracje plus jak nie wyprzedzisz to się zesrasz. Drogę traktujesz jak tor do wyrzucenia z siebie frustracji i niepowodzeń. Wódka wieczorem z chłopakami i opowieści jak ty nie urkujesz i kim ty nie jesteś. Właśnie mentalnosc takich ludzi jak ty doprowadza do wielu