Wpis z mikrobloga

Poszedłem wczoraj na wrosound, głównie dla Brodki i Tricky, który był tego wieczoru headlinerem. Brodka dała koncert przed nim, mega fajny godzinny występ, natomiast król #triphop był tak spizgany, że przez cały występ nie był w stanie wydobyć z siebie głosu. Jego performance polegał na ciągnięciu sweterka, w którym był oraz rozrzucaniu stojaków na mikrofony po scenie, które jego wokalistka po nim sprzątała. ¯\(ツ)/¯
Przestrzegam fanów, ja jego muzykę lubię ale srogo się zawiodłem, ludzie piszą że to nie pierwszy raz tego gościa. Szkoda kasy na niego, na szczęście Monika petarda.
#tricky #brodka #wrosound
letitbe - Poszedłem wczoraj na wrosound, głównie dla Brodki i Tricky, który był tego ...

źródło: 20230714_220239

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
Tez byłem i mam takie same złe wrażenia. Nie dawało mi to spokoju i zacząłem czytać recenzje innych jego koncertów i okazuje się ze to standard. Mamrocze coś pod nosem, schodzi ze sceny po pół godziny albo cały koncert stoi tyłem do publiczności. Nie kupuje takiego performance’u. Szykowałem się najgruntowniejszej koncert trip hopu a wyszedł najgorszy w mojej karierze. Przestrzegam innych również bo się można srogo zawieść.
  • Odpowiedz
@let_it_be: @karton: W zeszłym roku też był na Mazowieckiej? Zastanawiam się czy jest sens kupować bilety na to, skoro to jest w takim miejscu, że bez biletów też dobrze będzie słychać, a może i widać, chyba że wyprowadzicie mnie z błędu?
  • Odpowiedz
  • 0
@prismo: widziałem ludzi siedzących pod płotem, ja tam wolę na leżaku lub pod sceną. Dość dobrze zasłaniają widok z ulicy, ale koncerty są głośne, więc nie da się nie słyszeć. No i nie posłuchasz nikogo ze sceny "tak brzmi Wrocław"
  • Odpowiedz
  • 0
@prismo: ta scena jest schowana i pilnują wejścia ochroniarze, trzeba mieć opaskę. Fajni artyści tam się prezentują, dużo mniej znani, ale klimat niepowtarzalny.
  • Odpowiedz
  • 0
@prismo: ja tam na Lofflera, licząc na kawał dobrej elektroniki. ¯\(ツ)/¯ biletów jeszcze nie mam, bo tradycyjnie nie kupuję jak tylko wychodzą do sprzedaży, potem poluję na dwudniowe karnety na fejsie..
  • Odpowiedz