Wpis z mikrobloga

Dzień dobry.

Jestem młodym, w miarę zamożnym, dobrze zarabiającym, bezdzietnym chłopem.

Na kogo mam głosować?

PiS podniesie minimalną i zasiłki tak mocno, że do 2025 znów wszystko podwoi swoją cenę, a zamiast rozwijać kraj, budować drogi, szpitale i szkoły, to rozkradną co się da i przepiją.
PiS to partia emerytów i nierobów, głosują na nich tylko osoby upośledzone umysłowo albo wyjątkowo głupie i naiwne i każdy o tym wie.

Lewica to żart, najchętniej wprowadziliby „90% podatku dochodowego rocznie powyżej kwoty 12x średnia krajowa” ale tylko dla mężczyzn, dla kobiet byłoby 150 dni urlopowych rocznie oraz parytety wszędzie, gdzie akurat im pasuje – skończyłoby się pewnie tym, że albo będzie Pani Prezydentowa albo Pan Prezydent i Pani prezydentowa w ramach parytetów.

Do tego oczywiście dochód podstawowy, ale tylko dla kobiet i „Oskarów” oraz brak własności prywatnej, żeby młodzi mogli siedzieć po kilka-kilkanaście osób w mieszkaniu w centrum miasta wojewódzkiego, za wynajem, którego nie płacą, rachunki i czynsz ma pokrywać „zły właściciel mieszkania”, antykoncepcja finansowana przez państwo więc z dochodu podstawowego opłacali by wyłącznie żarcie na dowóz, imprezy oraz ćpanie.

Siedzę trochę w polityce i to serio jest ich modelowe społeczeństwo, każdy lewak się do tego przyzna tylko trzeba zadawać odpowiednie pytania.

Dla lewicy model społeczeństwa to trzy grupy:
-banda leniwych ćpunów na garnuszku państwa, żyjąca od imprezy do imprezy;
-samotne matki żyjące w domach samotnych matek na garnuszku państwa, albo z alimentów i zasiłków jeśli jest możliwość je wyegzekwować od panów urodzonych w środku Afryki czy Azji, posługujących się fałszywymi danymi;
-„robole” pracujący wiele godzin za niskie, wysoko opodatkowane stawki, za to niewydajnie i bez ambicji, bo „czy się stoi czy się leży…” którą w 99% mają stanowić mało i średnio atrakcyjni mężczyźni;


KO to taki pis, tylko że jeszcze odsprzedałby Niemcom co się da, a czego się nie da oddał żydom. To, co działo się w latach 2008-2015 to nie „cud Tuska” a efekt tego, że firmy z zachodu zaczęły się rozwijać.

SETKI firm w mojej okolicy, a raczej ich polskie oddziały, powstały właśnie w tych latach i schemat w każdej jest ten sam: zaczynaliśmy od 10-20 pracowników + kilka razy tyle w firmie matce, ale ponieważ Polacy pracowali długo, ciężko i dość dokładnie, za to za 1/10 tego, co ich odpowiednicy w Niemczech, Dani, Szwecji czy innej Belgii, to polskie odziały się rozrosły i teraz jest tak, że w Polsce pracuje 1 000 osób a w Belgii już nie 40 a 20. Nawet małpa by tego nie popsuła, bo cały wzrost gospodarczy to oddolna zasługa ciężko pracujących ludzi a nie PO – podajcie mi jakąkolwiek „przełomową” ustawę którą wprowadzili… Jedyną dobrą rzeczą było podniesienie wieku emerytalnego, ale Karakan debil to cofnął więc suma summarum PO samo w sobie nic dobrego dla Polski nie zrobiło – zrobili to Polacy pracujący jak bioroboty na trzy zmiany w firmie pana Niemca za 1,5-2e brutto na godzinę, gdzie u nich minimalna była wtedy 9e – a za to, co robili Polacy nie płaciło się „za odrą” minimalnej…


Wisienką na torcie są pomysły na migrację:
-PiS chce sprowadzać 400-600k migrantów z Azji i Afryki rocznie, 90-95% będą stanowić młodzi mężczyźni z biednych krajów w których kultura społeczeństwa zatrzymała się w neolicie;
-KO chce tego samego co PiS + przygarnąć do Polski drugie tyle nielegalnych nachodźców, w ramach narzuconych z Berlina „relokacji” której jedynym celem jest chyba zwiększenie ilości przestępstw popełnianych w Polsce;
-Lewica najchętniej sprowadziła by do Polski całą Afrykę i Azję, rozdała im mieszkania i karmiła za darmo. Co prawda nie wiedzą w jakim celu trzeba sprowadzać tutaj czarnych i arabów i nie mają nawet pojedynczej myśli skąd wziąć na pieniądze na ich utrzymanie, no ale „trzeba pomagać” – ale wyłącznie młodym mężczyznom - starych ludzi i kobiet już tak średnio tutaj chcą…

Zagłosują na Konfederację, bo glos na PiS/KO/Lewicę to głos przeciwko Polakom, którzy chcą pracować i z tej pracy żyć godnie a nie jak śmieć – a wiem, że 90% Polaków żyje jak robactwo i widziałem na to „twarde dane” jak mało zarabiamy i jak bardzo jesteśmy pozadłużani.

Zresztą, nie trzeba nigdzie szukać: zarabiając te 3000-6000 netto – z wliczeniem premii, nadgodzin, delegacji, „fuch” w weekendy itp. nie da się żyć inaczej, a na pewno nie samodzielnie… A 90% Polaków ma co miesiąc mniej niż 6000zł – bo osoby bezrobotne czy emeryci to wciąż Polacy. Mało który Polak może się pochwalić comiesięcznym przychodem na poziomie 6000zł – a w przypadku pary 12 000zł. Bo nawet jak chłop wyciąga te 7-8 tysięcy netto, robiąc po 48-60h tygodniowo, to jak ma bezrobotną żonę i dwójkę dzieci to wliczając 500+ wyjdzie nie więcej niż 2 200zł „na głowę” – akurat na raty, rachunki, żłobki i porządne jedzenie, a gdzie tu coś więcej od życia…

Zacznijcie używać mózgu – jak już się wam uda go uruchomić, to zapraszam do dyskusji. I nie piszcie o tym co konfederacja zrobiła, czego nie zrobiła, kogo popiera, co wyciekło albo czego Metzem nie wie – napiszcie mi co inne partie oferują młodemu, bezdzietnemu, pracującemu za więcej niż „średnia krajowa” mężczyźnie.

Nie próbujcie zrazić mnie do Konfederacji, a przekonać do dowolnej innej partii – a z tego co wiem, to większość swoje programy kieruje do kobiet, emerytów i „biedoty”. Płci nie zmienię, biedny nigdy nie będę, bo prawdziwa bieda dotyka tylko leniwych debili, a emerytem zostanę za 28 lat, więc to też „nie mój klimat”. Partia nie jest idealna, jest wręcz kijowa, ale dla „młodego chłopa” to jedyny sensowny wybór – bo każda inna zrobi z niego neoniewolnika pracującego po to, aby kobietom i migrantom było w Polsce lżej.


Tekst w 100% napisałem z głowy na podstawie tego co wiem – możecie dowolnie wklejać dalej nawet bez podawania źródła i autora.

#polityka #polska #bekazlewactwa #bekazpisu #bekaztwitterowychjulek #4konserwy #konfederacja #bekazpodludzi #polakicebulaki #przegryw
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 9
@Sin-:

O, typowy komuch - no tak przecież jestem Polakiem-niewolnikiem, z każdego 1000zl jakie zarobię na działalności powinienem oddawać 800zl, 400 pójdzie na samotne matki 200 na kolorowych przybyszów a pozostałe 200 do kieszeni polityków.

W Polsce ludzie muszą być chciwi, wymagający i samolubni bo tylko tak wybijemy się z poskomunistycznej biedy i umysłowego zacofania.
  • Odpowiedz
Jestem młodym, w miarę zamożnym, dobrze zarabiającym, bezdzietnym chłopem.


@PakaBaka: tego moge ci pogratulować. Znaczy dokladnie roboty.
Tez nie mam na kogo głosować i nawet konfa mi brzydnie, jednak jej jeszcze nie było a xala resztę od Magdalenki to znam.
Patrząc z innej beczki jeżeli morawicki pracowal jako student dla wywiadu i jest teraz premierem kraju to nasze służby mu nie przeszkodziły ani przez 8 lat rządów pisu co w sumie zrozumiale. Ale gdzie byly służby jak byl w Po o byl doradca tuska, wtedy też nie działały. Widac jak Tusk się odcina troche od tego tematu xo zle swiadczyno oby
  • Odpowiedz
@PakaBaka: Egoizm to nie tylko kasa misiu. To całokształt i do tego się odnoszę. Ps: Płace jeszcze wyższe podatki niż Ty. Trochę rozszerz horyzont spojrzenia na rzeczywistość.
  • Odpowiedz
@PakaBaka:

napisz że siedzisz trochę w polityce

Jednocześnie napisz swoje wyobrażenie lewicy rodem z konfiarskiej propagandy


Po tym nie chciało mi się dalej czytac
  • Odpowiedz
  • 5
@Wink: no ale lewica do tego dąży - zobacz Hiszpanie

A nie, nie zobaczysz bo jesteś głupim Polaczkiem który zna się najlepiej na wszystkim, kocha zabobony i nienawidzi faktów.

Lewica chce aby mały % populacji żył na wiecznych wakacjach kosztem chłopów robiących w fabryce za wypłatę jedną dla wszystkich jak za PRL-u.
  • Odpowiedz
  • 0
@PakaBaka ignorantem jesteś. Napisałeś analogię do sytuacji rodem z rewolucji przemysłowej (mamy XXI wiek, nie XIX), zwyzywałeś mnie i przywołałeś Hiszpanie kiedy mówimy o Polsce i postulatach Lewicy które świadomie zmanipulowałeś albo nawet wymyśliłeś. Szkoda cokolwiek pisać
  • Odpowiedz
  • 4
@Wink:
Dzisiejsza Hiszpania to jutrzejsza Polska której pragnie lewica.

Darmowe mieszkania darmowe jedzenie dochód podstawowy wszystko za darmo*

*Tylko nie dla wszystkich
  • Odpowiedz
@PakaBaka: A co Ci da Konfederacja? Myślisz, że Ci obniży podatki i sprawi, że Twojemu tacie jako właścicielowi firmy będzie lżej? PiS już okradł przedsiębiorców i chyba się ze mną zgodzisz w tym temacie. Konfa w koalicji z PiSem zajmie się spółkami i rozkradaniem dalej tego Państwa i tworzeniem sobie oligarchii. Ty myślisz, że Ty i Twój ojciec coś na tym zyskacie? Obecnie jesteś klasą średnią w tym kraju której
  • Odpowiedz
  • 3
@Sin-:

No ale dla mnie top priorytet to brak kolorowych przybyszów, rodzina ustawiona na 100lat więc jedynie nie chce aby ktoś spalił mi auto i zakład w ramach "protestów mniejszościowych".
  • Odpowiedz
@PakaBaka: No to muszę Ciebie rozczarować bo klasa średnia = demokracja. Klasa średnia znika i każdy podręcznik historii nauczy Ciebie co się wtedy dzieje. Do tego nie trzeba żadnych kolorowych.
  • Odpowiedz
Zagłosują na Konfederację, bo glos na PiS/KO/Lewicę to głos przeciwko Polakom, którzy chcą pracować i z tej pracy żyć godnie a nie jak śmieć – a wiem, że 90% Polaków żyje jak robactwo i widziałem na to „twarde dane” jak mało zarabiamy i jak bardzo jesteśmy pozadłużani.


@PakaBaka: A chcieć to sobie mogą. Jeśli Konfederacja wprowadziłaby swoje genialne reformy to dalej 90% żyłoby jak robale ale w jeszcze bardziej nędznych
  • Odpowiedz
@KaloszSzatana nie tylko z konfiarskich tiktokow, ale wiedze tez czerpal z gadzinowek tvp.

2023 rok, a zielonki nadal strasza uchodzcami xD

@PakaBaka dobra, zakladam, ze nie jestes trollem politycznym i bede tak pisal. Nie zgadzam sie z okolo 90% tezami, ktore
  • Odpowiedz
@PakaBaka: czemu ludzie w takich wpisach nie wymieniają PSL + Polska 2050?

Nie wiem czy specjalnie, czy dlatego że mogliby na nich zagłosować zamiast konfy która jest memem
  • Odpowiedz