Wpis z mikrobloga

Ktoś mi kiedyś powiedział że jak się ktoś rozgląda za mt-07 na pierwsze moto to niech weźmie pod uwagę 09 bo jest nieco ciekawszy a nie jest wcale trudniejszy prawda to?
#motocykle
  • 12
@Shinyz0 dobierz motocykl pod to w jaki sposób chcesz i gdzie chcesz jeździć. długie dystanse czy krótkie, jazda w mieście czy poza, daily czy rekreacja? mt-07 to fajne Moto ale trzeba uważać bo jest dużo po szkołach jazdy
@rysio25: Zależy też jaka owiewka.. Tak naprawdę w pełni osłonić przed wiatrem to będzie w stanie tylko pełny turystyk, albo ścigacz jak przyjmiesz pozycję embrionalną... xD Jeździłem na bandziorze w wersji oplastikowanej, i ta owiewka w zasadzie dawała tyle co nic, łeb i tak wystawał mi poza szybkę, a całe powietrze i tak lądowało mi na kasku. Przesiadłem się na nakeda, i teraz wieje mi dodatkowo jeszcze na klatę, ale dopiero
@Shinyz0: MT07 to jeden z najlepszych motocykli do zaczęcia przygody z jednośladami. Daje bardzo dużo frajdy, moment z samego dołu jest dość przewidywalny i z racji mniejszej mocy wybacza więcej błędów. Nadaje sie praktycznie do wszystkiego, sam od niego zaczynałem jeździlem przez pierwsze 3 lata przygody; i po mieście i po trasach większych i po górach i nawet po torze daje sobie bez problemowo rade. MT09 jest o wiele trudniejszy, jeśli