Wpis z mikrobloga

Hej, czy jeżeli kupię bilet do wrocławskiego zoo przez internet to będę musiał stać w kolejce do wejścia? chce iść z małym dzieckiem i nie widzi mi się stać w kolejce 30min a ostatbi raz byłem kilka lat temu.

#wroclaw #zoo #pytanie
  • 15
  • Odpowiedz
@Meciek: W sumie przez neta nigdy nie kupowałem ale wątpię że będziesz musiał stać, zawsze możesz kupić a automacie przy wejściu sezonowym (płatność kartą), nigdy nie czekałem dłużej niż te 3-5 minut
  • Odpowiedz
@kam3o: zawsze polecam iść do tego po lewej, nie wiem jak w ścisłym sezonie / w godzinach szczytu (sobota/niedziela o 12?) ale w sumie zawsze było dużo lepiej niż na wejściu głównym, stoi tam ktoś z obsługi ze skanerem i tak samo wpuszcza na teren
kam3o - @kam3o: zawsze polecam iść do tego po lewej, nie wiem jak w ścisłym sezonie /...

źródło: obraz_2023-07-15_080335182

Pobierz
  • Odpowiedz
@Meciek: Nie wiem, ale w Wawie jest to samo. Kupuję online i wchodzę bez kolejki. Zawsze mnie dziwi po cholerę Ci ludzie tak stoją. Przecież nawet stojąc w kolejce można sobie bilet kupić przez telefon...
  • Odpowiedz
  • 1
@Meciek tylko nie idź w taki upał jak dziś. W zeszłym roku byłem i zdychalem, mało cienia, zwierzęta chowają się przed słońcem i nie widać ich itp.
  • Odpowiedz
Pamiętajcie że mieszkańcy którzy placa podatki we Wrocławiu maja jeden bilet rocznie za free. Trzeba tylko zainstalować sobie apke nasz wroclaw/zarejestrować się na stronie i potwierdzić status podatnika- trwa to ok 3 dni. I masz już dożywotnie zoo załatwione:)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Nadia_ Wiem, wiem, zainstalowałem dzisiaj żonie i trzeba było wprowadzić to 32 znakowe potwierdzenie UPOz ale uwaga nie trzeba było nic czekać bo odrazu wpadł jej status podatnika i weszliśmy za free.
  • Odpowiedz