Wpis z mikrobloga

Kiedy ta ustawa wejdzie w życie o odtajnieniu wszystkiego na temat #ufo i to doslownie wszystkiego co wiedzą. XD beka będzie z tych wszystkich niedorwiarkow a najbardziej z Tomasza Rożka jak i tego dziadka z #astrofaza

Pracujemy nie tylko nad odtajnieniem tego, czego rząd dowiedział się wcześniej o tych zjawiskach, ale także nad stworzeniem rurociągu do upublicznienia przyszłych badań” – dodał Schumer.


To jest piękne co sie dzieje

#uap #ufonapowaznie
  • 12
dobra dobra, do tej pory było 0 konkretów i 0 dowodów, samo gadanie starych dziadów na zasadzie "no mówię wam". Raporty amerykańskie nt zjawisk Ufo też nie nosiły żadnych dowodów. Znalazłem za to jeden z rzekomych odtajnionych dokumentów chyba FBI?? z incydentu Ufo w Malmstorm 1968 (tym co to niby kosmici wyłączyli rakiety i potem randomy w telewizji potwierdzali to argumentem "no mówię wam") i było jak byk napisane: pogłoski o ufo
do tej pory było 0 konkretów i 0 dowodów


@FOTEL: Imo było video z USS Nimitz które wyciekło i zostało wrzucone na niemieckim serwisie przedstawiające sławnego gimbala. To wtedy się pentagon trochę zesrał bo nie zdążyli tego usunąć z internetu mimo że próbowali i trzeba było przyznać na konferencji że jednak nie wiedzą co to i dlaczego się tak porusza.
@FOTEL: tu nie chodzi o to, że zaraz będziemy mieli spotkanie z ufoludkami, ale że jest olbrzymia liczba niewyjaśnionych spraw i brak pomysłu na ich wytłumaczenie. A pomiędzy różnymi instytucjami jest zbyt dużo polityki, walki o wpływy i kasę. Tak więc sztywne wprowadzenie i egzekwowanie transparentności byłoby z korzyścią. To jest dość fundamentalna kwestia, co obywatele mają prawo wiedzieć.

https://nypost.com/2023/04/21/pentagon-releases-video-of-ufo-flying-over-active-combat-zone-in-middle-east/
@FOTEL jest wiecej gadania bo kirwa przesluchania byly tajne ty dalej zaparcie piszesz to samo zlewając fakty jak tajność przesluxhan. Gościu kiedy przesłuchiwano np. Grusha niektorzy senatorowie musieli wyjść bo nie mieli dostepu do takiego atopnia tajności. Bardzo to pomijasz.
@Usunelem_Konto: pierwsze słyszę o tajności przesluchan, zresztą tbh za wiele to dla mnie nie zmienia; dla mnie to ciągle przebąkiwanie czegoś na boku. W sprawach tak przełomowych jak informacja o kosmitach potrzebne są dowody i argumenty najwyższej jakości. Po prostu. Na obecnym etapie mamy tylko domniemania i nic więcej.
@Usunelem_Konto: owszem, obecnie moja wiedza o ufo bierze się w zasadzie wyłącznie z tego tagu. Co ja poradzę, że ludzie tutaj bardzo mało wiedzą i dopiero teraz się okazuje, że przesłuchanie było tajne xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD ale tak jak wspomniałem wyżej, niewiele to zmienia IMO.
@Usunelem_Konto: niech ci będzie, co mi tam, miej dzień dziecka. Dam wiarę twoim słowom, że tak jest. Trochę mi szkoda czasu o takich pierdołach dyskutować. Uważasz to za ważniejsze niż dyskusja o źródłach postaw sceptycyzmu w obliczu fenomenu ufologicznego - no cóż.

tak tak, wygrałeś tę dyskusję, może ktoś jednak powiedział
FOTEL - @Usunelem_Konto: niech ci będzie, co mi tam, miej dzień dziecka. Dam wiarę tw...

źródło: temp

Pobierz