Wpis z mikrobloga

@Don_Lukasio: Mentzen i Wawer z konfy zostali zaorani przez Petru, a teraz boją się iść na debatę do Gozdyry, bo Petru może być pod stołem. W dużym skrócie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@Jariii: Widziałem teraz ten filmik z Petru i aż jestem zdziwiony że Mentzen tak strasznie słabo wypadł, bo sam siebie zaorał. Wawera nawet nie znam szczerze mówiąc. A ta koalicja z PiS? Naprawdę ustawiają się z Nimi?
  • Odpowiedz
@Don_Lukasio:

Ze skrzynki Dworczyka. Lipiec 2020

Ok, już się umówiłem - 14.30 jutro będę u PJK.

Winnicki oddzwonił, mówi że wszystko gra tylko mają (jako narodowcy) duże ciśnienie od korwinistów oraz części frakcji narodowej, która twierdzi, że świetnie rozgrywamy całą sytuację i oni tracą wyborców. Więc cisną na Winnickiego i Bosaka aby nas atakowali a oni i tak to tonują... Przynajmniej tak
ImperatorWladek - @DonLukasio: 

Ze skrzynki Dworczyka. Lipiec 2020
Ok, już się umówi...

źródło: obraz_2023-07-14_210701735

Pobierz
  • Odpowiedz
@Don_Lukasio: tak z pamięci:
0. Konfederacja atakuje marsze przeciwko Lex Tusk, podczas głosowania wstrzymują.
1. Debata Mentzen/Petru: Mentzen wycofuje się ze swoich postulatów i twierdzi, że to były oczywiste żarty. Unika odpowiedzi na pytania i atakuje oponenta.
2. Konwencja programowa Konfederacji: wychodzi Braun i zaczyna gadać o złym UE, Żydach, Gejach, Ukraincach itd (te poglądy kilka dni wcześniej dementował Mantzen podczas debaty).
3. Wypływa informacja, że Braun chce wystawić w wyborach takie asy jak Socha.
4. Bosak z Mentzenem zmuszają Brauna do wycofania
  • Odpowiedz
  • 0
@Jariii: Ciekawa teoria z Wiplerem ale nie przeceniałbym go, pamiętam jak był idolem kucy i jak podlizywał się Korwinowi i jak później musiał zniknąć z polityki żeby całkowicie nie pogrążyć korwinistów. Mentzen na tyle dobrze monetyzuje swoją popularność wśród korwinistów, że to jest za bardzo udane jak na Wiplera.

Moim zdaniem PiS po prostu „przekupi” część posłów konfederacji i w ten sposób zdobędą większość, nie musi to być ktoś medialny.
  • Odpowiedz
  • 1
@Jariii: Masakra, jestem w szoku. Co za bagno. Co do Wawera to nawet nie komentuję xD

@Imperator_Wladek Bosaka mógłbym o to podejrzewać, ale że nawet Winnicki tam się układa z pisowcami to już ręce opadają.

@makaronzjajkiem Dzięki za podsumowanie, podejrzewam że po wyborach Braun zostanie „niezależnym posłem” ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Don_Lukasio: Braun jest kompletnie odklejony, ale zaczynam mieć wrażenie że jest jedynym prawdziwym ideowcem w tej całej zbieraninie pokemonów. Na podstawie tego co mówił Dziambor w wywiadach: wydaj się, że faktycznie RN i NN chcą go wykolegować i przejąć jego skrajny elektorat.

Teraz przeszli z lokalnych zawodów (walka w okolicach progu) do dużej ligi... i poglądy Grzesia zaczynają być im sola w oku. Od jakiegoś czasu starają się być ambiwalentni
  • Odpowiedz
  • 0
@makaronzjajkiem: O tym samym pomyślałem ale Braun już teraz daje się przestawiać jak pionek, co nie najlepiej o Nim świadczy.

@Jariii Z ust Romana to brzmi jak hipokryzja, polecam materiał Koroluka na jego temat. Nie mniej jednak coraz więcej tych informacji pod tezę współpracy z PiSem.
  • Odpowiedz
@Don_Lukasio: Roman to menda to fakt. Co nie znaczy, ze jest słabo poinformowany. Sławek tego nie prostował tylko dostał czegoś na kształt meltdownu ( ͡° ͜ʖ ͡°) i jestem w stanie w to uwierzyć.
  • Odpowiedz
Cześć. Na codzień nie interesuje się już polityką, bo nie mam ma to czasu. Czy ktoś może wypunktować aferę z Konfederacją? Z góry dziękuję.

@Don_Lukasio: Ja mogę wypunktować tych co tutaj odpowiedzieli, jako nawiedzonych oszołomów i płatnych trolli, którzy spędzają życie na Wykopie spamując brednie o Konfederacji.
Teoria spiskowa Towarzysza @Jariii o Wiplerze sterującym Konfederacją z kuluarów to już kompletny odlot, ale czego się spodziewać po kimś, kto oskarża
ibilon - >Cześć. Na codzień nie interesuje się już polityką, bo nie mam ma to czasu. ...

źródło: Capture

Pobierz
  • Odpowiedz
@ibilon: Wszyscy jesteśmy lewakami i oszołomami. Ale to kuców własne partie dymają od 30 lat. Tylko pokolenia dzieci się zmieniają. Widzę ścianę tekstu wyplułeś, chyba zapiekło xD
  • Odpowiedz
  • 1
@ibilon: Tylko różnica jest taka, że Oni przedstawili mi dowody wskazujące na poprawność tezy, a Ty próbujesz podważyć ich wiarygodność przez atak personalny.

@Jariii Pokolenia się nie zmieniają, taki @sorek gościł Korwina u siebie. Ja bym się wstydził. On tego nawet nie odczyta bo mnie zablokował jak zacząłem go punktować kiedyś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz