Wpis z mikrobloga

@niezdiagnozowany: Osobiście jestem zwolennikiem tego, że społeczeństwo trzeba edukować nie zakazywać, ale akurat zakaz sprzedaży energoli osobom poniżej 18 roku życia jest dobry bo dzieciaki to walą jako zwykłe napoje zamiast wody i rozwalają zdrowie. Sam mieszkam obok kilku szkół i widzę w sezonie jak czasami rano po zakupy chodzę armię dzieciaków z kolorowymi puszkami tigera i blacka głównie.
@odyn88: To jest właśnie jeden z największych inwalidów jako argument czytaj : energoli zakazują to powinni kawy też, za granicą na przykład w Wielkiej Brytanii co prawda od 16 roku życia, ale również masz zakaz w wielu innych krajach również i ma to sens.
@Cztero0404: ja tam jestem za edukacja. Sam jak byłem gnnojem to piłem energole , bo były fajne zakazane, też zdarzało mi się wypić alkohol, a jak dojrzałem dorosłem, zacząłem o tym czytać, to wywaliłem to w #!$%@?. Lepiej moim zdaniem edukować niż zakazywać.
@odyn88: kawy mozna sie napic jedna, 2, trzecia
energetyka mozna wypic litra w 10 minut

przerabialem to z kapuczino z lidla w butelce, ladnie wchodzilo, po 2 butelce w 2 dni juz mnie zaczelo bolec serce czego nawet przy 2-3 tabletkach z kofeina nie mialem

nawet nie poczulem oprocz smaku "kakalka" ze w tym jest kofeina, hehe mleczko kapuczino takie dobre smaczne a stezenie sobie leci do organizmu XD moglbym takich
@Beeercik: Odpowiedź brzmi normalny, robiłem to co te dzieciaki czytaj: waliłem to wiadrami jako zwykły napój a później uzależniłem zwyczajnie od tego jak również prawdopodobnie cała masa dzieciaków nieświadomie. Jak się kończyła moc energola to miałem po prostu normalny zjad/głód jak ćpun który czasami mam do tej pory jak to wypiję a objawów było jeszcze więcej dlatego żaden dzban broniący tego gówna nie przekona mnie, że to nie jest nie szkodliwe.
@dracar: Ten zakaz z jednej Strony Dobry ale niedokońca , jak ja byłem dzieckiem to nie było tylu energetyków, był redbull i coś jeszcze ale nie byłem uzależniony od tego , bardziej mniej ciągnęło wypić kawę przed szkołą rano lub szkolnym automacie albo mogliśmy w sali robić jak były czajniki
@Beeercik: Jeśli nie wiesz, to naucz się czytać ze zrozumieniem. @Polskistyl Z tego co przeczytałem w artykule pewnym RMF ten zakaz to fikcja jest bo osoby do 18 roku życia nie będą mogły tego kupić w szkołach i innych placówkach edukacyjnych + automatach domyślnie na terenie szkoły. Stary jak żyje nie przypominam sobie żebym to kupował w szkole kiedykolwiek żeby to w ogóle kiedykolwiek w szkołach sprzedawali a większość dzieciaków i