Wpis z mikrobloga

@amperrowwer: poznalem kilku politycznych aktywistow ktorzy prowadza takie 'blogi'/'profile' to bananki ktore na studiach skumaly sie razem i pozapisywali sie do wszystkich mozliwych stowarzyszen tak aby ich nie #!$%@? ze studiow za nic nie robienie. 90% to siedza razem w srodowiskowej i sie dotykaja 'hehe julka ty to masz hehe fajne wlosy' xD, wymyslaja memy i inne gowno i to za publiczne pieniadze z socjalu i z roznych skladek.
@nikifor: sorry, ale jestem nawróceńcem. Jak mówiłem 15 lat temu, trzeba głosować na Korwina, tak dziś widzę że to banda pomyleńców. Jak bym chciał zakazu aborcji i wyjścia z UE to głosowałbym na PiS, po co mi Konfa? Nie ma tu żadnego obniżania podatków, nie ma się co okłamywać.
@nikifor: przecież dorośliśmy.. my dawni zwolennicy KNP, później KORWiN, dziś Konfederacji. I wielu z nas przestało wierzyć w te historię, bo starliśmy nasze wyobrażenie o rzeczywistości z nią samą i efektem było odejście od "myśli politycznej" Konfederacji. Co w tym dziwnego, że próbując dotrzeć do innych Konfederatów, próbujemy odwołać się do naszych własnych doświadczeń? Jak inaczej mamy to zrobić?
Co w tym dziwnego, że próbując dotrzeć do innych Konfederatów, próbujemy odwołać się do naszych własnych doświadczeń? Jak inaczej mamy to zrobić?


@ChomikSon: Nie wiem czemu miałbym ci podpowiadać :) Ale sposób na nawróconego korwinistę ma taką samą wartość jak "kolega gej, co nie popiera LGBT"