Wpis z mikrobloga

Mój kot (wychodzący) wszedł do samochodu sąsiada a ten nie wiedząc o tym odjechał z nim. Kot uciekł z samochodu gdy sąsiad zatrzymał się na stacji benzynowej jakieś 8 km od domu. Czy jest szansa że wróci? Mam go szukać w okolicach tej stacji? To jest wieś i do okoła lasy.
#kiciochpyta #koty #zwierzaczki #zwierzeta
  • 19
  • Odpowiedz
@Mezomorfix: na stacji jest głośno więc pewnie się wystraszył i uciekł, albo gdzieś schował, skoro dookoła lasy to pewnie tam pobiegł. Jak ja bym szukał kota to od strony przeciwnej do domu, bo w razie jakbyś nie znalazł to by była duża szansa, że jest z drugiej strony i by rozpoznał okolice i trafił do domu
  • Odpowiedz
@Mezomorfix: Mój kot czasem znikał na pare dni i wracał, także jest szansa, że wróci sam, ale zawsze warto popytać ludzi i może jakieś plakaty porozwieszać w okolicy, nic to nie kosztuje.

Chyba, że chodzi Ci o to, że somsiad nie wrócił ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Mój kot (wychodzący) wszedł do samochodu sąsiada a ten nie wiedząc o tym odjechał z nim. Kot uciekł z samochodu gdy sąsiad zatrzymał się na stacji benzynowej jakieś 8 km od domu. Czy jest szansa że wróci? Mam go szukać w okolicach tej stacji? To jest wieś i do okoła lasy.


@Mezomorfix: Z sąsiadami jest tak, że zawsze wracają. Czasem #!$%@?, ale wracają. Tak że jak wstaniesz rano i spojrzysz
  • Odpowiedz