Wpis z mikrobloga

@roman_erotoman

ta, te rowery to zwłaszcza zimą


Kolejny ignorant. Pogoda nie jest problemem jak masz rozbudowaną infrastrukturę a ddry nie są traktowane jak składowisko śniegu z ulic i chodników.
Jak mieszkając tak blisko Szwecji, Finlandi, Norwegi można #!$%@?ć kocopoły że zima wyklucza rower xDD
  • Odpowiedz
PL jest nienaturalnie wysoki


@wap_eeL: bzdura. Cepik ma masę martwych dusz które zaburzają statystyki.

@xqwzyts mam kupić miejsce wszędzie gdzie mam potrzebę pojechać?

@kantek007
W moim bloku jest 400 mieszkań. Niech każdy kupi miejsce dla siebie i gościa. Niektóre mają więcej niż 1 samochód na mieszkanie.
Oznacza to parking na 1000 samochodów dla jednego bloku.
To dopiero będzie marnotrawienie przestrzeni.

Każda taka rewitalizacja w Wawie jest mega pozytywnie


@Sebastix: XDDDDDD
  • Odpowiedz
@tekserew: Akurat w Warszawie jest na tyle dobrze rozwinięta komunikacja miejska, że jeżeli nie pracujesz poza Warszawą to auto na co dzień jest raczej niepotrzebne. Średnio raz na 3 miesiące przyjeżdżam do Warszawy na tydzień i tak jak zostawię auto to raczej go nie ruszam. Fakt faktem, stolica jest chlubnym wyjątkiem od polskiej reguły, bo w większości naszych miast niestety nie da się funkcjonować bez samochodu, chyba że kogoś jara dojazd
  • Odpowiedz
mam kupić miejsce wszędzie gdzie mam potrzebę pojechać?


@modzelem: nie ma w mieście miejsca, żeby każdy kto czuje potrzebe jeździć samochodem po same drzwi się zmieścił.
Jak masz taką potrzebę, że musisz jechać tam gdzie jest ciasno a dojeżdża metro,tramwaj czy autobus no to licz się z kosztami.
  • Odpowiedz
@ButtHurtAlert: ale ja mieszkam na wsi i nie mam żadnych problemów. Lol. Mam na myśli budowa i remonty dróg a nie ZTM i doplacanie do transportu bo jak wiadomo transport nigdy się nie opłaca
  • Odpowiedz
Mi się podoba.


@dran2: Kolega widzę samotny kawaler bez dzieci. No w sumie wam auta i miejsca parkingowe są zbędne. Teraz to i do piwnicy zakupy przywiozą.
  • Odpowiedz
@tellet: zastanów się jak dyskutujesz jak od razu zaczynasz z takimi emocjami.
Albo dotknij trawy albo wydoroślej. Wyobrażasz sobie tak rozmawiać z obca osobą w twarzą w twarz? Wyglądałbyś na nie poważnego człowieka
  • Odpowiedz
@Kantar:

Wyglądałbyś na nie poważnego człowieka

No ty za to na bardzo- tak przynajmniej się tobie i twojemu kółeczku adoracji wydaje. Tymczasem społeczeństwo, które niestety rzadko kiedy się wypowiada "zbiorowo" i przez to pozwala takim małym grupkom terroryzować okolicę swoimi idiotyzmami, takich ludzi nie trawi..
Czytając kolejne idiotyzmy o tym, jak to "by powstały miejsca DLA SPOŁECZNOŚCI" to już od razu wiadomo, że idzie kasa do przewalenia na nikomu niepotrzebne badziewie,
  • Odpowiedz
Zawsze mnie bawi że ludzi którzy podejmują takie decyzje nigdy nie zobaczycie na rowerze czy w zbiorkomie, tylko będą #!$%@?ć na sygnałach pomiędzy robakami stojącymi w korku xD.
  • Odpowiedz