Wpis z mikrobloga

Reportaż TVN o Konfederacji w skrócie:

- Mentzen nie pozwala nagrywać swojego eventu
- Grzegorz Braun wywalił głośnik i zniszczył mikrofon
- UKRAIŃCÓW BRACI NASZYCH SZKALUJĄ
- Jakiś noname się wymądrza przed kamerą, próbuje zrobić wrażenie, że on myśli właściwie, a jego oponenci to wariaci
- Konfederussia hehehe

Brawo, brawo. Wspaniały to był reportaż, nie zapomnę go nigdy. Ciężkie działa zostały wytoczone.

#bekazkonfederacji #bekazlewactwa #konfederacja #tvn #polityka
  • 66
@murdoc: witam i witam na czarnej, serio jesteście jak zaraza, typowe NPC z jednym i tym samym przekazem, bo przecież inne partie są święte, a kawiorowa Lewica to już w ogóle XDDD won dalej głosować za partiami rozdawniczymi i potem pluć sobie w brodę, że jest jak jest.
@Nester86: Ja kiedyś imprezowałem z narkomanami, ale sam nie brałem. To byli puncy. Teraz już dwóch nie żyje. Anarchię nosili na wisiorku. Ile wypiłem jaboli z nimi to nie zliczę. Na melanżach podnosili ręce i zaciskali w marksistowską pięść. A ja tego nie robiłem.
@przeciwko78: w każdym przypadku zrobione dlatego, żeby poszukać aferki, z każdej strony.

@dqdq1 ta sama 5 memcena, która nie jest niczym innym, jak zarzutką i pasuje w kontekst całego jego wykładu, którego na 100% nawet nie znasz? xD
Czemu nie zrobią takiego reportażu o Lewicy? O tym jak wiodą prym w Sejmie w przeżeraniu hajsu obywateli? O Zandbergu z komuchami? O Biedroniu i jego lodówce ze zbrodniarzami? O Śmiszku i totalnej
Czemu się jej teraz wstydzi?


@dqdq1: a co wg ciebie ma zrobić, przy każdym możliwie wywiadzie i występie się płaszczyć i przepraszać, bo śmiał coś powiedzieć, co zostało wycięte i wykorzystywane jest przeciw niemu? Rozumiem że bijąc się o słupki w sondażach sam byś tak robił? xd

Tego wysrywu niżej nawet nie skomentuję, jedynymi fanatykami jesteście wy spod tagu #neuropa, którzy obrażają aktualnie 15% wyborców, bo śmią postawić krzyżyk gdzie
@rsnbl: jest mi obojętne co powinien zrobić. To jego problem i powinien ponieść konsekwencje swoich działań.

Brak jakiejkolwiek reakcji nie powoduje że o tym zapomnę- chęci zmuszania do rodzenia dzieci z gwałtów (mentzen jest za całkowitym zakazem aborcji), za próby odcięcia 70% polskiego eksportu (nie chcemy unii europejskiej).

Fanatyzm objawia się przede wszystkim identyfikacją ze swoim idolem- ty atak na mentzena traktujesz jak atak na siebie.
chęci zmuszania do rodzenia dzieci z gwałtów (mentzen jest za całkowitym zakazem aborcji), za próby odcięcia 70% polskiego eksportu (nie chcemy unii europejskiej).


@dqdq1: jest za zachowaniem tego co jest, z unii nie chce wychodzić bo się to aktualnie nie opłaca - ostatnie wywiady, no ale tego na neuropejskim tagu nikt nie powie

fanatyzm


Uczucie totalnej żenady na widok tego, jak sracie na lewo i prawo na Wykopie i #!$%@? w
@rsnbl: Religijny fanatyk mentzen który chce pozbawić mnie i setki tysięcy ludzi w Polsce dochodu forsując hasła "nie chcemy unii europejskiej" jest dla mnie niewybieralny.

Wszelkie jego wywiady traktuję jako "zarzutkę". A może ktoś się nabierze.

Nie mam żadnego powodu żeby wierzyć tak niestabilnemu człowiekowi.
@dqdq1: a co, chcesz unii w jej aktualnej stanie? co ci nie pasuje w tym stwierdzeniu? Nie wolno krytykować niemożliwych do spełnienia wymysłów i ingerencji w nasze państwo? Z dwojga złego wolę katoli od ciapaków imigrantów i #!$%@?ów płaszczącymi się przed ukrami, którzy też przyjmą każdą regulację od Unii jak leci, by utrudnić życie przeciętnemu Kowalskiemu na każdym kroku. O rozdawnictwie już nawet nie wspominam, zapraszam #!$%@?ć od moich pieniędzy