Wpis z mikrobloga

Reportaż TVN o Konfederacji w skrócie:

- Mentzen nie pozwala nagrywać swojego eventu
- Grzegorz Braun wywalił głośnik i zniszczył mikrofon
- UKRAIŃCÓW BRACI NASZYCH SZKALUJĄ
- Jakiś noname się wymądrza przed kamerą, próbuje zrobić wrażenie, że on myśli właściwie, a jego oponenci to wariaci
- Konfederussia hehehe

Brawo, brawo. Wspaniały to był reportaż, nie zapomnę go nigdy. Ciężkie działa zostały wytoczone.

#bekazkonfederacji #bekazlewactwa #konfederacja #tvn #polityka
  • 66
  • Odpowiedz
@forfame
TVN wybielając rusków* z ukrainy sam podbija poparcie dla Konfederacji.

*"ruscy" / rusini to grupa etniczna do której należą: białorusini, rosjanie i ukraińcy.
  • Odpowiedz
- UKRAIŃCÓW BRACI NASZYCH SZKALUJĄ


@forfame: Szkalowanie Korwina, który na masakrę w Buczy odpowiada, że nie wiadomo, czy tego nie zrobili Ukraińcy czy Rosjanie więc o co się tak czepiają tej Rosji jest nie tylko przyjemnością ale i obowiązkiem
  • Odpowiedz
@forfame: typowi konfiarze
Mentzen, Braun i reszta organizują spotkania na których szkalują osoby LGBT i powielają ludobójcze nazistowskie narracje, lecą antysemickie teksty, "chcemy Polski bez p****ów"
Konfiarze: o co wam chodzi? przecież tam nie było nic oburzającego, a tak poza tym to wyrwane z kontekstu i pan Sławek nie miał tego na myśli, obejrzyj sobie jego tiktoka lewaku, tam ładnie wszystko wyjaśnia
  • Odpowiedz
@jestem_tunowy:
- Sławek, no gdzie Ty #!$%@? jesteś?
- Grzesiu, no szukam na serwerze tej mojej piątki, gdzieś tu musi być, a co?
- No przecież za 15 minut zaczyna się zorganizowane przez nas i resztę spotkanie, na którym będziemy szkalować osoby LGBT i powielać ludobójcze nazistowskie narracje. Zapomniałeś?
- Ale ja chcę tylko obniżać podatki Grzesiu. Nie przyłożę do tego ręki. Cześć!
- Szczęść Boże. Do widzenia.
  • Odpowiedz
@forfame: przecież już nie promują piątki mentzena więc nie wiem czemu wstydzą się swoich wystąpień

w sejmie też się będą chować?
  • Odpowiedz
@dqdq1: To do mnie pytanie czy retoryczne? Nie tłumaczę zasadności lub nie zakazu nagrywania spotkania, raczej byłbym za pozwoleniem nagrywania. Śmieszne jest jednak to, że poważna telewizja musi takie zdarzenie windować do wysokiej rangi, żeby na siłę pokazać jaka to Konfederacja jest zła xD
  • Odpowiedz