Wpis z mikrobloga

@meister_chlepka: tak, ale BIk oba na wstępie pytają - z aliora miałem alert następnego dnia, a PKO bp czekam ponad tydzień xd
@trele12 taka, najdroższy chcą prawie 3% prowizji czy tam ubezpieczenia na dzień dobry
  • Odpowiedz
@eehhh @swagerstom:
To chyba zależy jak się trafi. Ja złożyłem tylko do PKO BP w ten poniedziałek a we wtorek miałem alert.
Mój przypadek mógł z automatu ruszyć bo duży dochód na UoP z 2 umów i nikt manualnie nie musiał potwierdzać. Ale to tak sobie gdybam bo to pewnie tylko analitycy i programiści co ten proces tworzyli mają jakieś pojęcie jak to działa.
  • Odpowiedz
Ale dodam tylko bo kiedyś w banku pracowałem i tworzyłem takie procesy i ogólnie jest nacisk, żeby najprostsze przypadki automatyzować najbardziej jak to możliwe, żeby zatwierdzenie przez czlowieka było w nam najmniejszym stopniu. Ale wystarczy jakiś nietypowy case typu umowa B2B, praca w ryzykownej branży czy nawet jak masz nazwisko podobne do znanego polityka, czyli np. nazywasz się Andrzrej Duda lub Donald Tusk to taki przypadek może być przez chwile "zablokowany" aż
  • Odpowiedz
@randomXdd: u mnie sytuacja jest mega klarowna - UOP na czas nieokreślony, zdolność mam nawet przy zwykłym kredycie, wkład własny 20%, rynek pierwotny.
Nie wiem czemu to tyle trwa w pko, Alior już powiedział, że mi da decyzję ostateczna do końca lipca
  • Odpowiedz
@eehhh: u mnie taka sama sytuacja, wnioski złożone do pkobp i pekaosa i cisza ( ͡° ͜ʖ ͡°) a jakoś w tym tygodniu pkobp udostępniło możliwość elektronicznego składania wniosków i ciekawe czy te wszystkie papierowe z zeszłego tygodnia nie zejdą na koniec kolejki…
  • Odpowiedz
@meister_chlepka: wlasnie jakas #!$%@? w tym pko bp jest - jestem na paru grupkach kredytowych to ludzie pisza, ze wnioski zlozyli w tym tygodniu, bik zapytany nastepnego dnia i juz sie ktos do nich kontaktowal w sprawie wyceny nieruchomosci. Najwiekszy bank w Polsce a sie zapchal gorzej niz alior
  • Odpowiedz