Wpis z mikrobloga

Potrzebuję drugiego odkurzacza i nabyłem Elektroluxa Ultra Silencer 600W. Wykonanie spoko. Jest cichy i ładny. Tylko co z tego jak to prawie nie ssie - tzn ssie w sensie przenośnym, a fizycznym to nie ssie (). Porównałem ze starym Odyssay 950W który działa do tej pory - tu nie ma co porównywać. Dałem się nabrać na opinie i komentarze typu: "to już nie te czasy - teraz 600W ma moc jak kiedyś 1000W". Na szczęście brałem wysyłkowo. Leci zwrot jeszcze dzisiaj. Nie polecam.

Ma ktoś jakiś odkurzacz do polecenia do domu 200m2 (panele, wykładzina, dywan i pies do tego ;P)?

Myślę nad Bosch BGBS48TBO, Bosch ProPower (850W) albo Kerchera VC2. W ostateczności Miele Complete C3 Flex Power Line ale to już wyższa półka cenowa.

#odkurzacz #agd #dom
  • 5
  • 0
@Cozzie: 1900zł to trochę sporo - masz taki? Moc silnika 700W też nie powala. Potrzebuję czasami większej mocy co by sierść psa z różnych mebli wydobyć a i samochód odkurzyć też by się przydało.
@BornToDie69: Też nie, dlatego odkurzam ręcznym Dysonem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@BeginEnd: Ja sam mam bezprzewodowy, ale w rodzinie jest kula. Dobrze ssie, psią sierść turboszczotka zgarnia fantastycznie, do samochodu jest osobna turboszczotka mniejsza - z tapicerki ściąga wszystko.