Wpis z mikrobloga

"Z dziewczynami to właśnie jest najgorsze, że jeśli im się chłopak podoba, może być bęcwałem nie z tej ziemi, one będą się rozczulały nad jego kompleksem niższości. A jeśli im się nie podoba, niechby był najprzyzwoitszym chłopcem na świecie, niechby miał naprawdę cholerny kompleks niższości - powiedzą, że jest zarozumiały. I to się sprawdza nawet z najinteligentniejszymi dziewczynami."

"Rewia naprawdę interesująca, zgodzicie się chyba ze mną. Ale także na swój sposób przygnębiająca, bo nie mogłem się opędzić od pytania, co się stanie z tymi wszystkimi dziewczętami. Co się z nimi stanie, kiedy pokończą szkoły i wyjdą z college'ów. Łatwo wykombinować, że większość powychodzi za mąż za bałwanów. Za bubków, którzy wiecznie gadają tylko o tym, ile mil przejechali na tylu a tylu galonach benzyny swoim nowym wozem. Za bubków, którzy wściekają się jak smarkacze, jeżeli ich pobijesz w golfa czy chociażby taką durną grę jak ping-pong. Za dusigroszów. Za bubków, którzy nigdy nic nie czytają. Za cholernych nudziarzy... "

Dziwię się, że ta książka ma tak małą popularność wśród przegrywów. Chodzi oczywiście o mocno cenzurowanego "Buszującego w zbożu" Salingera, który już w 1951 r. wiedział jaka wyglądają sprawy damsko-męskie.
#przegryw #blackpill #samotnosc
  • 6
@moonstone: Sam podałeś jako kryterium szansę na seks więc się dostosowałem. A też widziałem mnóstwo bardzo niepodobających mi się kobiet, które są w związkach co mnie szokowało. Zresztą jak mówi przysłowie: "każda potwora znajdzie swojego amatora". Natomiast nieatracyjni mężczyźni mają przerąbane w tym "feministycznym" (jakby robienie z kobiet mężczyzn miało coś wspólnego z kobiecością) społeczeństwie.
@LostHoldenCaulfield: ale ta laska jest całkiem solidne 6.4/10. Uwzględnij, że w Polsce mnóstwo kobiet emigruje do krajów Unii Europejskiej. Do Holandii, Szwecji, Belgii, USA, Norwegii, Danii, Francji, Hiszpanii, Holandii lub warszawy i tam szuka przeciętniaków, którzy są 6 razy bogatsi od nas. Zostają niedobitki i tak pod wpływem niedoboru świń, pasztet 2/10 ewoluuje w 7/10. Na bezrybiu i rąk ryba.