Wpis z mikrobloga

Szczerze myślałem, że wykopki jakąś znowu gównoburze zaczęły albo kolejny trolling. Gdyż to co tu czytalem wydawało mi się niemożliwym absurdem. Aż sam musiałem poczytać i sprawdzić... no i mnie q--a zamroziło jak nigdy dotąd tutaj na tagu! Dosłownie pisząc, cweliga przygarnął kobietę swojego półmartwego kolegi, gdy ten wegetuje gdzieś w przytułku. A co mnie potężnie rozwala na łopatki to fakt, że on flexuje się w internecie nie swoim dzieckiem i odnosi się do niego jak własnego syna. Głaszcząc, całując oraz schlebiając mu. Q--a! Sam mam synów i gdybym dowiedział sie, że podczas mojej przymusowej nieobecności ktos tak blisko zbliża sie do moich skarbów życia to pomimo bycia warzywem jak Paweł Lubacha zebrałbym wszystkie niewybaczalne możliwe zaklęcia i jebnął od razu w serce tego podłego bydlaka. Jestem niemal pewien, że ta kreatura od dłuższego czasu podkochiwała się w tej kobiecie. On poprostu wyczekał moment. Najgorszy sort osobnika. Największe moje tfuuu w dziejach wykopu.
#famemma #szeliga
kre-dens - Szczerze myślałem, że wykopki jakąś znowu gównoburze zaczęły albo kolejny ...

źródło: Screenshot_20230712_011212_Instagram

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kre-dens

Sam mam synow i gdybym dowiedzial sie, ze podczas mojej wegetacji ktos tak blisko zbliza sie do moich skarbow zycia to pomimo bycia warzywem jak Pawel Lubacha zebralbym wszystkie niewybaczalne mozliwe zaklecia i jebnal od razu w serce tego podlego bydlaka.


A ja mam ambiwalentne uczucia, bo człowiek niby zazdrosny, ale z drugiej strony trochę wdzięczny, że dzieciak ma wsparcie.
  • Odpowiedz
@kre-dens z dwa tygodnie temu coś słyszałem w internecie że go pogonili z Rzeszowa i ma czas do końca miesiąca się wyprowadzić. Też myślałem że to jakaś g---o afera ale teraz łączy mi się to w całość
  • Odpowiedz
@kiszczak mordo przecież Piotruś ma IQ poniżej 80. Te jego wysyłanie kutangów, jedzenie kóz, rzucanie się na dzieciaków na konferencjach...naprawdę uważasz że to odpowiednia osoba aby zająć się dziećmi? Ta typiara też musi być mocno dziwna że ze spokojnego ułożonego sportowca przerzuciła się na takiego pseudo celebryte który słynie głównie z głupoty
  • Odpowiedz
@kre-dens: Szeliga wbił nóż w plecy swojemu trenerowi a ta partnerka która przygarnęła go do domu też powinna się trochę zastanowić. Trzeba sobie zadać pytanie czy to moralne wprowadzać takiego łobuza jak Szeliga do domu ale najwidoczniej #blackpill zasada się sprawdza Alfa szmaci Beta płaci i najwidoczniej #p0lka kochają łobuzów a potem płaczą na Facebooku.
  • Odpowiedz
@kre-dens: porównanie do lubachy trochę nie pasuje bo lubacha miał działający mózg i był świadomy. Ten trener z tego co kojarzę (mogę się mylić) jest kompletym warzywem bez funkcji mózgowych. Taki człowiek już nie żyje na dobrą sprawę. Szeliga jest przyglupem razem z tą dupą bo się atencjonuje w internecie zamiast siedzieć cicho. Chyba że te info że trener reaguje na bodźce i są szanse na wybudzenie to prawda. Wtedy
  • Odpowiedz