Wpis z mikrobloga

niech zorganizują hejtpark z np. draganem i bernatowiczem, zeby ktos tego szura wyjasnił i wióry szły, telefony żenujące. spoko by to miało potencjał jak kiedys dawna sonda - sceptyk vs. zwolennik. mam nadzieje ze cos zrobi dalej z tym zdjęciem. co musze przyznać typ ma gadane i niezły z niego gawędziarz ale juz u winiego szybko zauwazylem ze stosuje kilka trików, zeby błyskawicznie zmienić temat, jesli staje sie dla niego niewygodny, robi to nadzwyczajnie sprawnie i potrzeba mu przeciwnika, ktory nie nabiera sie na takie proste sztuczki. jest tu jakis psychiatra ktory moze goscia sklasyfikowac w kilku konkretnych zdaniach? mysle ze typek wsiąkł kiedys za mocno w temat i sam zaczął w to wszystko wierzyć, absolutnie nic nie jest w stanie zmienic juz jego światopoglądu, gość w stanie permanentnej manii/schizofrenii z tendencjami do gadulstwa, nie wiem jak to nazwać.

#kanalsportowy #hejtpark #psychologia #psychiatria
presburger - niech zorganizują hejtpark z np. draganem i bernatowiczem, zeby ktos teg...

źródło: Robert-Bernatowicz-2021

Pobierz
  • 3
@presburger: no on ostro przesadza, nie zajmuje się jedynie ufo ale łyka każdą możliwą teorię alternatywną bez połyku i zastanowienia a potem ładnie o tym gada, zobacz se wywiad na kanale sekielski brothers teorie spiskowe gdzie chce wyglądać na racjonalnego a potem co gość wrzuca na swój własny kanał
@presburger: najbardziej to mnie przeraża w tym szaleńcu że jest kandydatem na wodza sekty, w odcinku u Winiego mówił "zobaczysz że ten odcinek będzie popularny, zobaczysz komentarze" i rzeczywiście w komentarzach to wygląda jakby jakieś boty się zleciały, setki wyznawców tego człowieka którzy łykają wszystko co on powie. Masakra
@ActiveekHere: @ActiveekHere jakiego wodza sekty? tak, zauważyłem, ze roi się od komentarzy w stylu: "gratuluje odwagi, panie robercie" i innych pochlebnych, co jednoznacznie wskazuje, że zleciała sie banda jego wyznawców i bajek, które opowiada. zwykle komentarze krytyczne i sceptyczne, wyśmiewające są wyraźnie zauważalne, jak jak widzowie nie sa zadowoloeni z wystepu jakiegos goscia. niestety ci "normalni" nie sa tak zorganizowani w grupie. znowu - typowe zachowanie socjotechniczne - przekrzyczeć, zalać falą