Wpis z mikrobloga

Jak przekonać różową do wyjazdu za granicą na wakacje? Uwielbiam podróżować, a różowa mówi, że chociaż czasami chciałaby gdzieś wyjechać, to najlepiej odpoczywa w domu (i to coś robiąc, czy to pieczenie ciast czy coś). Dla mnie urlop to czas na oddanie się swoim hobby i zainteresowaniom, a nie obowiązkami domowymi, pieczenie ciast czy układanie prania to nie na urlop i póki jestem w pełni sił, chcę korzystać z życia i pojechać gdzieś. Ponadto boi się podróży samolotem, a ja chętnie polecę. Jakie argumenty mogą przemówić do niej? Czy jeżeli kategorycznie nie będzie chciała ze mną gdzieś jechać, to czy to źle by wyglądało jakbyśmy niektóre urlopy spędzali osobno, nie dostosowując się do drugiej połówki, oraz czy jest możliwość poszukania w internecie ludzi chętnych do wyjazdów, bo wiadomo, że w ekipie bezpieczniej? Dodam że wcześniej zanim była w związku ze mną dużo podróżowała do afrykańskich i arabskich krajów i mówiła że była modelką w Dubaju. Skąd ta nagła zmiana priorytetów poradźcie. Dziewczyna po Erasmusie więc chyba nie powinna się bać wsiadać do samolotu.

#logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #podroze #zwiazki #zainteresowania #pytanie #tinder #badoo #p0lka #pdk
paczelok - Jak przekonać różową do wyjazdu za granicą na wakacje? Uwielbiam podróżowa...

źródło: b92

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@paczelok: dopóki skakała na murzynskich siurach to chciało jej się jeździć, a na starość chciała się ustabilizować, znalazła Ciebie i teraz będzie piec ciasta xD ona się wyszalała dlatego nie potrzebuje już wrażeń
  • Odpowiedz