Wpis z mikrobloga

@rysiekryszard: ja wypłacałem gdzieś przedwczoraj normalnie po 0.0000475. Ale miałem przypadek z tydzień temu że wypłata btc nie działała w ogóle. No i wcięło mi kasę którą wpłaciłem z innego konta niż zadeklarowałem (9 dni temu). Także lepiej nie jest.
  • Odpowiedz
@rysiekryszard: wypłacałem to 4,5k sat wzięli. Czyli co zwiększyli i 50k zapłaciłeś? Tam nadaj jest napisane 0.00004500 BTC

Wypłata bitcoina według ich strony kosztuje 0,0005 BTC

Gdzie jest tak napisane?
  • Odpowiedz
@rysiekryszard: z tego co wiem to oni mają zmienne opłaty, zależne od mempoola. Tak przynajmniej jeszcze niedawno czytałem a kiedyś wypłacałem i było tanio.

Spróbowałem wypłacić (bez wypłacania ale pokazało mi opłatę) i wyszło jak na obrazku: 0.00004500 BTC, 1.25 EUR (1,38 $).
m4cias - @rysiekryszard: z tego co wiem to oni mają zmienne opłaty, zależne od mempoo...

źródło: Screenshot_4

Pobierz
  • Odpowiedz
coś słabo zmienne skoro plaisant miał takie samo


@dean_corso: może jakieś progi mają i zaokrąglają. Mempool też może miał podobnie pełny. W każdym razie, nie jest to 15$ na ten moment.
  • Odpowiedz
@CzulyTomasz: mam takie jak miałem 0.00004500. Tylko ja to robię z tego ich portfela a nie z giełdy. Transfer pomiędzy portfelem a giełdą jest darmowy i instant jak coś.
  • Odpowiedz
@CzulyTomasz: aha, tylko dodam, że po rebrandingu na onetrading nic nie kupowałem jeszcze i nie transferowałem pomiędzy portfelami. Zakładam, że z tymi transferami nic się nie zmieniło.
  • Odpowiedz
@CzulyTomasz: o fuck, faktycznie, zalogowałem się na exchange i tam już mam tylko opcję wypłaty na blochchain i opłata też jak na screenie. No to się pozmieniało...
  • Odpowiedz
@CzulyTomasz: o jakie ku*wy. Nie dość, że odcięli transfer pomiędzy to jeszcze opłaty #!$%@? i każą przez blockchain wysyłać. Szczęście tylko miałem, że przenosiłem na ten ich wallet zawsze i tam tanio wypłacę.
  • Odpowiedz