Wpis z mikrobloga

#siatkowka pomijając wynik pierwszego seta to największą różnicą jest brak zarostu u Śliwki. To z kolei prowadzi do dyskusji czemu tylu siatkarzy ma brody albo jakikolwiek mocno widoczny zarost.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@vasos: a drugi spektakularny wniosek, który zauważyłem oglądając to spotkanie to nie opłaca się być zespołem technicznym bez challenge'u. Obijanie bloku na tak zwaną pałę widać z odległości kilometra, bardziej technicznego obicia po koniuszkach palców czasem ciężko spostrzec nawet na powtórce. Tak samo wymuszenie atakowania po liniach, zamiast mocnego zbicia w szósty metr. Takie coś może nawet kosztować jeden-dwa punkty na set.
  • Odpowiedz
@vasos: Kubicki, Nasewicz i Hawryluk. Ta trójka ma sens walczyć o bycie kimś w Pluslidze. Opcjonalnie ze względów na warunki obaj środkowi Kufka i Majchrzak - w tym sezonie ich życie zweryfikuje.
Cała czwórka przyjmujących ze względu na warunki i potencjał to max dół Plusligi lub solidni 1 ligowcy - niestety ani centymetrów ani jump w nogach nie oszukasz.
  • Odpowiedz
  • 0
@Ice_Glaze: to jest ciężka kwestia, jeszcze dwa lata temu bym sobie dał rękę uciąć, że Szymendera będzie mocnym siatkarzem na miarę reprezentacji przez naturalną technikę przyjęcia i świetne czucie w obronie, teraz mógłbym nie mieć ręki.
Zapewne Kubicki, Nasewicz i Kuba będą wchodzić do PlusLigi już teraz jako łakome kąski do budowania przyszłości. Zresztą cała trójka ma doskonałe miejsce na drugi sezon seniorski.
Jeszcze obronię też Piotra Śliwkę. Mi się
  • Odpowiedz
Fornala


@vasos: Ale on ma 2m, tu była kwestia czy dobrze przepracuje czas na siłowni. To samo Gierżot, obecnie wygląda jak strach na wróble. Jak zdrowie da i będzie dobrze prowadzony na siłowni to będzie kawał chama.
Śliwka i Szymanderka może? Ale póki co widzę w nich maksymalnie takiego Andringe - niby all-rounder ale na wysokiej piłce już klops.
  • Odpowiedz