Wpis z mikrobloga

@Ulfric_Stormcloak: Jeśli chcesz jeździć tylko po asfalcie to do niczego, jeśli chcesz jeździć w off-roadzie (nawet nie dużym) umiejętność jazdy po piachu jest bardzo ważna.
W polsce jest bardzo dużo piachu, nie trzeba jechać do kopalni czy na plaże.

@AdamES Widzę, że w tym roku nie tylko ja byłem u Adama :)
Na podstawowym czy zaawansowanym?
  • 0
@FeNtastiC: Na podstawowym, do zaawansowanego jeszcze mi brakuje. Staram się dziewczynę nauczyć żeby trochę urozmaicić jeżdżenie bo ile można po czarnym.
Ostatni wyjazd na 4000km może 5 było po szutrach. Chciałbym dobić do 10% ;)
@AdamES: Przejechałeś przez tą piaskownice? Mi się raz udało (środkiem), ale na tym moje sukcesy z piaskiem się kończą. Niestety wciąż idzie mi z tym ciężko, chyba mam za dużego cykora jak moto zaczyna świrować (,)
@AdamES ale fajnie.nie łam się .grunt to że jesteś świadomy swoich ograniczeń i robisz coś żeby to zmienić.gdxie takie szkolenia się odbywają ile to kosztuje no i co to za ktm?
  • 2
@mikeeho: Nie łamię się. Jeździłem przed szkoleniem, teraz jeżdżę trochę lepiej i zwracam uwagę na to co robiłem źle do tej pory.
To konkretne szkolenie to w okolicach Łodzi. Na teraz chyba jakieś 2000zł za dwa dni.
A ktm pomarańczowy ;)
790 adv r
  • 0
@xede: Zawsze zamiast szkolenia takiego czy asfaltowego można kupić wydech bez dbkillera. Bo jak wiemy głośny wydech ratuje życie bardziej niż dobra technika