Wpis z mikrobloga

Tl;dr - osoba niepełnosprawna z porażeniem mózgowym zbiera na jedzenie, leki oraz spłatę zadłużenia, osobiście zweryfikowałem wiarygodność zbiórki

https://pomagam.pl/7ntb9r

Do zbiórki załączona jest dokumentacja medyczna oraz orzeczenia potwierdzające jej prawdziwość. Zachęcam do wsparcia dowolną kwotą, jak wynika z załączonych filmików oraz ww. dokumentacji, zbiórka jest jak najbardziej legitna

Scrollując FB jakiś czas temu natrafiłem na post pewnej pani, która prosiła o wsparcie pieniężne w celu zakupu jedzenia oraz leków. Nieistniejąca już zbiórka nie cieszyła się jakimś wielkim powodzeniem, prawdopodobnie dlatego, że autorka nie ogarnia zbytnio internetu i nie była w stanie jej dobrze "zareklamować", po kilku dniach została zresztą zamknięta. W każdym razie zainteresowałem się tematem, porozmawiałem z ową panią na priv, po czym zaoferowałem pomoc w rozpowszechnieniu kolejnej zbiórki, jeśli takowa powstanie, a jako że właśnie powstała, to dzielę się linkiem z chcącymi pomóc. W komentarzach zamieszczam też wrzucone jako załączniki do poprzedniej zbiórki filmiki, dla tych wątpiących w autentyczność zbiórki.

Dorzucam też skan decyzji dot. przyznania zasiłku pielęgnacyjnego o zawrotnej kwocie 215,84 zł miesięcznie, co jest po prostu cholernym skandalem ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#pomagajzwykopem #siepomaga #zrzutka #wykopefekt
Psychopathy_Red - Tl;dr - osoba niepełnosprawna z porażeniem mózgowym zbiera na jedze...

źródło: images

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz