Wpis z mikrobloga

Konfiarz kiedy jakaś firma odmówi wykonania usługi gejom: Wolny rynek lewaku, prywatna firma ma prawo odmawiać komu chce

Też konfiarz, kiedy pisowskie KRRiT zwleka z przedłużeniem koncesji prywatnemu TVN: Hehe dobrze tak lewakom, niech mają za to, że nas nie zapraszają

Ot kolejny z wielu przykładów, że dla konfiarzy wolny rynek jest wtedy, kiedy na tym rynku jest tylko to, co im się podoba.

#bekazprawakow #bekazpisu #bekazkonfederacji
  • 36
  • Odpowiedz
Też konfiarz, kiedy pisowskie KRRiT zwleka z przedłużeniem koncesji prywatnemu TVP: Hehe dobrze tak lewakom, niech mają za to, że nas nie zapraszają


@nostalgiwolf: i maja racje jazda z tymi lewakami z TVP.
Nie wiem czemu się dziwisz.
  • Odpowiedz
  • 14
@Gozd: Lepiej powiedz dlaczego "wolnościowa" partia popiera walkę rządu z prywatną stacją zamiast się czepiać literówki. TVP to akurat im się powinno podobać, tam też się nie lubi gejów i "lewackiej UE", oraz "dba się" o wiarę katolicką.
  • Odpowiedz
@nostalgiwolf: nie wiem. Miałem na nich głosować. Ale coraz bardziej przypominają kukizowcow. Chciałem iść w stronę dziambora, ale jego opcja polityczna skończyła się obrazaniem i gadaniem na innych. Moje sumienie nie pozwala mi oddać głosu obecnie na nikogo.
Wiesz jak to jest, mówisz wolność a to słowo ma różne znaczenia i mozliwosci podejścia do pojexia wolności.
  • Odpowiedz
  • 276
Wiesz jak to jest, mówisz wolność a to słowo ma różne znaczenia i mozliwosci podejścia do pojexia wolności.


@Gozd: No nie. Albo jesteś za swobodą działania prywatnych przedsiębiorstw, albo chcesz je kontrolować. Podejście w stylu "jesteśmy za wolnością ale tylko wtedy jak nam pasuje" to żadne "inne podejście do wolności", a po prostu jej brak.
  • Odpowiedz
@nostalgiwolf: Nie trzeba wspominać o TVNie, wystarczy przypomnieć akcję z drukarnią gdy lewakom odmówili to niemal trzepali sobie ze szczęścia, gdy to im odmówiono wielki ryk że jak tak można...
Taka to ich wolność, nam wolno wszystko, wam nie wolno nic XD
  • Odpowiedz
Konfiarz kiedy jakaś firma odmówi wykonania usługi gejom: Wolny rynek lewaku, prywatna firma ma prawo odmawiać komu chce


Też konfiarz, kiedy pisowskie KRRiT z


@nostalgiwolf: ALe uczciwie trzeba przyznać, że w drugą stronę było identycznie. "lewaki" wykazali się taką samą hipokryzją.
  • Odpowiedz
Taka to ich wolność, nam wolno wszystko, wam nie wolno nic XD


@andrzej-roman: Dla obu stron to można przypiąć. Moralność Kalego w post-politycznej rzeczywistości w podzielonej Polsce.
  • Odpowiedz
No nie. Albo jesteś za swobodą działania prywatnych przedsiębiorstw, albo chcesz je kontrolować. Podejście w stylu "jesteśmy za wolnością ale tylko wtedy jak nam pasuje" to żadne "inne podejście do wolności", a po prostu jej brak.


@nostalgiwolf: tubsie zgadzam. Pisalem o podejściach do wolności. Sa różne, w zależności od obszarów jakni grup społecznych czy stanowisk.

Dlatego też napisałem wyżej. Konfa się kukizuje a to dla mnie ich skresla.
  • Odpowiedz
@nostalgiwolf: zawsze zenuje jak totalitarne lewaki nie rozumieją że czegoś można nie lubić i jednocześnie nie chcieć tego zakazać. Np teraz jest bojkot budlighta i nikt nie mówi żeby gr delegalizować czy zabronić mu ostatniej kampanii reklamowej która do bojkotu doprowadziła. Ale lewak dostaje zgrzytu w mózgu - jak to. No normalnie. Jak ktoś kogo lubię dostaje po dupie to mnie to cieszy, co nie znaczy że uważam że prawnie miałby
  • Odpowiedz
@nostalgiwolf:
fajnopolacy: bez urzednika nie mozna zrobic nic, panstwo wie najlepiej i tylko ono moze pozwolic komus nadawc, Pozwolenia na wszystko, nakazy, zakazy, urzednik i biurokracja podstawa dobrobytu
tez fajnopolacy: reeeee ale jak to procedura, ale jak to decyzja gremium, wolnosc, rownosc, swoboda reeee
  • Odpowiedz
  • 1
@nostalgiwolf bo konfiarze to ruskie onuce są, nic z nich dobrego nie ma, nie było i nie będzie póki nie przejrzą przez swoje zaropiałe oczy jakich mają gównoborzyszczy. ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
  • 4
ALe uczciwie trzeba przyznać, że w drugą stronę było identycznie. "lewaki" wykazali się taką samą hipokryzją.


@niebieskatrytytka: No było, ale czy to lewica ciągle mówi o wolności gospodarczej i wolnym rynku?

zawsze zenuje jak totalitarne lewaki nie rozumieją że czegoś można nie lubić i jednocześnie nie chcieć tego zakazać


@LifeReboot: Mnie tam zawsze żenuje jak zwolennicy partii która nazywa się "wolnościowcami" i twierdzi, że wspiera prywatne przedsiębiorstwa cieszą się jak
  • Odpowiedz
Jedno słowo i już wiadomo, że dalej będą zacne fikołki i próba usilnej zmiany tematu w stylu "a bo oni robią tak". Beka.


@nostalgiwolf: xD co ma konfa do KRRIT to dalej nam nie powiedziales, ale fajnopolakowi fakty nie moga przeszkadzac w szerzeniu swojej propagandy

TVN powstało 8 lat po upadku PRL, no ale spoko. XD


@nostalgiwolf: xDDDDDD ta zla konfa zabronila ci korzystac z internetu by sobie sprwadzic historie
  • Odpowiedz