Wpis z mikrobloga

Konfiarz kiedy jakaś firma odmówi wykonania usługi gejom: Wolny rynek lewaku, prywatna firma ma prawo odmawiać komu chce

Też konfiarz, kiedy pisowskie KRRiT zwleka z przedłużeniem koncesji prywatnemu TVN: Hehe dobrze tak lewakom, niech mają za to, że nas nie zapraszają

Ot kolejny z wielu przykładów, że dla konfiarzy wolny rynek jest wtedy, kiedy na tym rynku jest tylko to, co im się podoba.

#bekazprawakow #bekazpisu #bekazkonfederacji
  • 36
@nostalgiwolf: nie wiem. Miałem na nich głosować. Ale coraz bardziej przypominają kukizowcow. Chciałem iść w stronę dziambora, ale jego opcja polityczna skończyła się obrazaniem i gadaniem na innych. Moje sumienie nie pozwala mi oddać głosu obecnie na nikogo.
Wiesz jak to jest, mówisz wolność a to słowo ma różne znaczenia i mozliwosci podejścia do pojexia wolności.
No nie. Albo jesteś za swobodą działania prywatnych przedsiębiorstw, albo chcesz je kontrolować. Podejście w stylu "jesteśmy za wolnością ale tylko wtedy jak nam pasuje" to żadne "inne podejście do wolności", a po prostu jej brak.


@nostalgiwolf: tubsie zgadzam. Pisalem o podejściach do wolności. Sa różne, w zależności od obszarów jakni grup społecznych czy stanowisk.

Dlatego też napisałem wyżej. Konfa się kukizuje a to dla mnie ich skresla.
@nostalgiwolf: zawsze zenuje jak totalitarne lewaki nie rozumieją że czegoś można nie lubić i jednocześnie nie chcieć tego zakazać. Np teraz jest bojkot budlighta i nikt nie mówi żeby gr delegalizować czy zabronić mu ostatniej kampanii reklamowej która do bojkotu doprowadziła. Ale lewak dostaje zgrzytu w mózgu - jak to. No normalnie. Jak ktoś kogo lubię dostaje po dupie to mnie to cieszy, co nie znaczy że uważam że prawnie miałby
ALe uczciwie trzeba przyznać, że w drugą stronę było identycznie. "lewaki" wykazali się taką samą hipokryzją.


@niebieskatrytytka: No było, ale czy to lewica ciągle mówi o wolności gospodarczej i wolnym rynku?

zawsze zenuje jak totalitarne lewaki nie rozumieją że czegoś można nie lubić i jednocześnie nie chcieć tego zakazać


@LifeReboot: Mnie tam zawsze żenuje jak zwolennicy partii która nazywa się "wolnościowcami" i twierdzi, że wspiera prywatne przedsiębiorstwa cieszą się jak
Jedno słowo i już wiadomo, że dalej będą zacne fikołki i próba usilnej zmiany tematu w stylu "a bo oni robią tak". Beka.


@nostalgiwolf: xD co ma konfa do KRRIT to dalej nam nie powiedziales, ale fajnopolakowi fakty nie moga przeszkadzac w szerzeniu swojej propagandy

TVN powstało 8 lat po upadku PRL, no ale spoko. XD


@nostalgiwolf: xDDDDDD ta zla konfa zabronila ci korzystac z internetu by sobie sprwadzic historie