Wpis z mikrobloga

#orlen #shell #czujezleczlowiek #orlenuczy

Mirki, popelnilem zbrodnie... Na moim kochanym shellu nie bylo benzyny 95 i zostalem zmuszony zatankowac na ha tfu orlenie...

Zle sie z tym czuje, bo od ponad roku #nietankujenaorlenie i jestem niezadowolony z braku benzyny na shellu.

Teoretycznie moglybym podjechac na circlek albo bp ale nie chcialo mi sie jechac 20 km w jedna strone.

Na prywatnych stacjach tez nie tankuje bo auto mi nie chce odpalac po weekendowych postojach z benzyna z takich no name'ow.

Ech... Mozecie mnie zlinczowac teraz...

A baba ze stacji osrajtka jeszcze do mnie: oj, jak nie ma karty orlenowskiej to niebedzie znizki XD

Ha tfu!
ExtraPensja - #orlen #shell #czujezleczlowiek #orlenuczy

Mirki, popelnilem zbrodnie....

źródło: IMG_20230710_103818

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
Na prywatnych stacjach tez nie tankuje bo auto mi nie chce odpalac po weekendowych postojach z benzyna z takich no name'ow.


@ExtraPensja:
Obawiam się, że to nie jest wyłącznie kwestia paliwa i warto by było się temu przyjrzeć bliżej. Ja do swojego (rocznik 2017, więc żadna niezajebliwa jednostka z minionego tysiąclecia o skomplikowaniu młotka) leję byle gdzie jak tylko jest po drodze, auto czasem stoi nawet 2 tygodnie a zawsze pali
  • Odpowiedz
  • 0
@fishery: Wlasnie uzmyslowilem sobie to po zatankowaniu w drodze do kasy... Zaluje tego bardzo, nastepnym razem bede bardziej uwazny i tankowac bede na weekend zeby takich niedpodzianek przed praca nie bylo.
  • Odpowiedz
  • 0
@smk666: Tez posiadam machine z 2017 roku i tez myslalem, ze skonczy sie u mechanika ale metoda doswiadczalna wyszlo, ze to sprawka benzyny z prywatnej stacji. Zalalem na takowej do pelna, weekend auto stalo i w poniedzialek nie chcialo odpalic. Juz szukalem mechanikow ale w miedzyczasie zatankowalem na shellu, auto znowu stalo weekend i nie bylo problemu z uruchomieniem. Zapomnialem juz o mechanikach, bo raz to zawsze moze sie zdarzyc, az
  • Odpowiedz
Teoretycznie moglybym podjechac na circlek albo bp ale nie chcialo mi sie jechac 20 km w jedna strone.


@ExtraPensja: to nie jesteś prawdziwym wyznawcą, PiS rzuci ci jakiś ochłap na tę twoją firemkę, albo przymknie oko jak trkatujesz w niej ludzi i zmieniasz barwy.
  • Odpowiedz
Zalalem na takowej do pelna, weekend auto stalo i w poniedzialek nie chcialo odpalic.


@ExtraPensja:
A to może faktycznie pech i Janusz długo zbiorników nie odwadniał na tej konkretnej stacji. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@Poludnik20: Bardzo zle sie z tym czuje chociaz firemki zadnej nie mam. Popelnilem blad, bo moglem zalac tylko na dzisiaj a reszte jutro normalnie na shellu jak tu jeden mirek wyzej mi sugerowal ale pomyslalem o tym dopiero w drodze do kasy na ha tfu orlenie
  • Odpowiedz
Popelnilem blad, bo moglem zalac tylko na dzisiaj a reszte jutro normalnie na shellu jak tu jeden mirek wyzej mi sugerowal ale pomyslalem o tym dopiero w drodze do kasy na ha tfu orlenie


@ExtraPensja: myśl tak dalej, to długo tym swoim wozem nie pojeździsz. Nie, że Ci ktoś zabierze, ale sam się spierdzi, gdzieś jeszcze pewnie 150 km od cywilizacji. Rower w bagażniku woź. Jakiś składaczek. Wracają do łask.
  • Odpowiedz
  • 0
@Poludnik20: Nie rozumiem? Od czego mialby mi sie "spierdziec"? Jedynie od orlenowskiej bezyny moze sie tak stac, bo shellek nigdy mnie nie zawiodl. A jesli nawiazujesz do tego, ze nie chcial mi odpalac po benzynie z prywatnej stacji to juz nigdy wiecej tam nie tankowalem i nie zatankuje.
  • Odpowiedz
  • 0
@nO-C34: Ale nie bezposrednio mnie dyma, tak jakby przez gumke od shella XD Wiec przynajmniej zadnego syfu nie zalapie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A tak na serio to nic z tym nie zrobie niestety, ale wole tankowac na wszystkim tylko nie na orlenie, nawet jak wszyscy od nich biora bajure to przynajmniej zarobi taki shell czy bp i zyski z marzy i hotdogow pojda do nich a
  • Odpowiedz
  • 0
@iwannafreshstart: Nie wiem o jakiej aplikacji mowisz? W kazdym badz razie nie chce i nie potrzeboje. Nie kupia moich danych za kilka miedzianych grosikow, obojetnie czy orlen shell czy bp. Jeszcze zeby do czegos sie nadawaly te ich karty i aplikacje. Zeby kupic taniej plyn do spryskiwaczy to jade do marketu i mam za 5 zl i nie musze tankowac 100 razy zebym mogl kupic w tej cenie na stacji za
  • Odpowiedz
Nie rozumiem? Od czego mialby mi sie "spierdziec"?


@ExtraPensja: ludzie którzy się na tym znają, mówią, że mali prywaciarze w Polsce mają taki know how, czy mówiąc zrozumiale „z głową”, że to co przychodzi z rafinerii Orlenu, dzielą na dwie beki zalewjąc je w połowie tym paliwem a połowę wodą, którą nierzadko też kradną. Dlatego póki co jeszcze istnieją. Dlatego może się spierdzieć. Gdby samochód mógł jeździć na wodę, to by
  • Odpowiedz
  • 0
Slyszalem o takich akcjach ale w latach 90 i 00, myslalem ze to juz za nami. No ale coz... Dwa razy auto mi nie chcialo odpalac po paliwie z takiej stacji wiec wiecej tam na pewno nie wroce. A od tamtej pory na szczescie zadnych zlych objawow nie zauwazylem.
  • Odpowiedz