Wpis z mikrobloga

Faktycznie dzisiejszy odcinek sugeruje, że Adaś jednak ma parcie na złoto i odczuwa zawiść, że on je ominął. xD Serio, mógłby zmienić nastawienie, on już swój skarb znalazł w postaci kanału na yt i dobrze prosperującemu biznesowi ze sklepem. xD

Yanek ciekawa postać w uniwersum, raczej nie będę oglądał, bo niesamowicie męczy, ale ma swoje odpadły jak np. ze śpiewaniem czy jak ktoś ostatnio podsyłał z wkładaniem języczka do kurczaka w kształcie hehehe cipuszki. xD Ciekawi mnie jak Blondynek będzie się odnajdywał w Chorwacji z takim free-boomero-śpiewako-zboczuszkiem. xD

#odyn | #korsir
  • 13
@FunkyMonkey: czy oni wszyscy robią ten sam content (to ugotowałem, tu szukam, za oknem taki widok mam)?
A Korsira próbowałem oglądać, ale wg mnie nie da się. Więcej stękania do kamery i w kółko ślimaczego tempa i robienia zakupów (do bólu zapętlone razem z łopatologicznym pokazywaniem jak co robić (czy to przy busie czy jazda do urzędu), choć potem wychodzi że jednak jak nie robić) niż jakiejkolwiek konkretnej treści. W zasadzie
@wezsepigulke: ja zacząłem gdzieś na odcinku z remontem garażu (malowanie ścian, montowanie narzędzi), a skończyłem na "kolejnych gratach do kampera". Wg mnie, w tych chyba 11 odcinkach, nie ma nic, co przekonuje do oglądania tego twórcy. Faktycznie, pokazuje raz kampera, raz wycieczkę do paczkomatu, a raz rozciąganie linki pod przewód od internetu, ale wszystko utrzymuje się w tak monotonnej konwencji z dziwnym akcentowaniem/stękaniem (trema? nauka sposobu mówienia?), że nie zatrzymuje na
@ArchDelux No młody chłopak a tempo działań ma jak emeryt. Ja tam jednak daję mu szansę. U samego Odyna dzieje się w każdym odcinku to samo ostatnio. Moim zdaniem popełnili błąd nie kontynuując serii "lato z odyncami" i brygady kryzys w takim czy innym składzie. Do tego więcej nurkowania... Lato w Polsce jest piękne, Chorwację i Hiszpanie można ćwiczyć w innych porach roku.
Chyba sami emeryci i renciści to jego widoenia


@Karierat4: myślisz że dlaczego korsirek ciągle narzeka na brak monetyzacji? :) nasz ciepluszek stworzył z swojego kanału profil randkowy, szuka starszego sponsora który mu umili życie materialnie i se*sualnie