Wpis z mikrobloga

Widzę, że trochę bokiem przeszedł lajt Machaja sprzed 3 dni. A szkoda, bo pięknie zaprezentował się nam zgorzkniały kampuczański żul. Najlepsze teksty to, że psy w Europie od karmy zmieniają swój charakter na potulny, a jego psy muszą walczyć o swoje (przypominam, że pies to zwierzę domowe, które o nic nie musi walczyć, a w przyrodzie by sobie nie poradziło) albo, że Pucin jest lepszy od hejterów, bo ma halę a oni nie mają. Wóda ryje banie kochani.
#raportzpanstwasrodka #popaswpieprz
Pobierz mexicofan - Widzę, że trochę bokiem przeszedł lajt Machaja sprzed 3 dni. A szkoda, bo...
źródło: temp_file7775569098811864810
  • 35
oni nie mają


@pelt: ja mam nieruchomości wpisane w KRS, pewnie jak większość hejterów na tagu. Ciekawe kto jest właścicielem hali "Pucina" w dokumentach ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) Normalnie cuda na kiju. Hejtery w zamordyzmie mają swoją własność prywatną, którą mogą rozporządzać do woli, za to każdy jeden wolnościowiec nie ma nic
@H_Kloss: skąd macie informacje że zarabiał dobre pieniądze. Ile dokładnie zarabiał, możecie podać?
Sam mówił na chińskich filmach , że raz miał pieniądze, potem nie miał, bo nie pracował bo nie wpadały mu żadne zlecenia. Wydawał a potem oszczędzał bo było tych pieniędzy mniej, poza tym na czarno działał i sam twierdził że jak nie zarabiasz dużych pieniędzy tylko zarabiasz normalnie to nie musisz deklarować tylko żyjesz na czarno, co sugeruje
@H_Kloss skoro wybrał YouTube dla którego całkowicie się poświecił , to myślę, że lepiej zarabia teraz od czasów kambodżańskich niż wtedy w Chinach, gdzie podobno w Chinach się przepisy zmieniły a może podatki nawet trzeba placic, ale to tylko moje dywagacje
@mexicofan: mogę się mylić, ale wydawało mi się że mówił kiedyś że to jego stawka za dzień pracy dla importera plus koszty hoteli i przejazdów po stronie zleceniodawcy, stawki negocjowalne od wielkości kontraktów i czasu jaki poświeci na dane zlecenie
@H_Kloss: Tak mówił o tych 300 euro że tyle bierze za dzień ale to nie oznacza że miał tylu klientów że codziennie miał z tego pieniądze.
Co do samych nieruchomości to nie wierze że coś ma, chyba że po rodzicach będzie miał jakiś spadek.
Ja wiem że to co na gniotach to fikcja ale patrząc jak oni żyją to nie wierzę w to że myśleli na zaś żeby sobie przyszłość zabezpieczyć
@dizel81: na ostatnim gniocie mówił że na wsi zamieszkają, że srejlie to jego narzeczona i byśmy pamiętali że jeśli postanowimy zamieszkać i kupić nieruchomość to by cyrków nie odstawiać bo wszystko będzie przepisane na kobietę.
Czyli srejlie trzyma go za jajca, możliwe ze nawet już go nie obsługuje bo są nowe zasady wprowadzone przez nią xd
@mexicofan: Ciekawy wątek był foliarza że no ma halę ale utopił pieniądze, no tak bywa.
Miał pewnie jakieś bitcoiny i albo sprzedał po niskim kursie albo wrzucił na jakąś giełdę co ich padło sporo swego czasu, a ci co mieli te giełdy to zniknęli z kasą i skończyło się cwaniakowanie.
Zresztą Prezes nie musiał tego mówić bo widać że Pucin już ledwo przędzie.
Siedzi w tej zapyziałej hali i maszyny chińskie
@Miskagnoju:
Ta Pani ma siusiaka,więc jako pierworodny odziedziczy chałupe na wsi i alkoholik łysy się tam wprowadzi po śmierci rodziców.tylko problem taki że rodzice Srej Leja są młodsi od zezowatego adasia i zapewne będą żyć dłużej bo nie używają substancji łatwopalnych jak sam bohater z PKP.
@mexicofan: było już pisane, uczestniczył w jakichś kursach "couchingowych" za kasę i uwierzył że jest zwycięzcą, życie go zweryfikowało, ciekawe ile mu zajmie zwinięcie się z Kambo bo do gara nie będzie co włożyć, chyba że przejdzie na jakiś weganizm co jedzą tylko owoce?:)
A i on nie w uk siedział tylko w Holandii.