Wpis z mikrobloga

Czy jest w ogóle w jakiś sposób możliwe żeby bedac #przegryw z #fobiaspoleczna i ##!$%@? na prawie 30lvl mając srednie wykształcenie znalezc jakaś prace ktora nie jest trzyzmianowym kolchozem na produkcji/magazynie, fabryka smrodu, jakimś małym januszexem gdzie wszystkich pietnastu pracownikow robi bez umowy i nie jest #!$%@? na budowie?

cale moje cv to wlasnie takie #!$%@? prace przeplatane #neet i szczerze jak mam isc do kolejnego takiego zakładu to psycha siada motzno
sezet11 - Czy jest w ogóle w jakiś sposób możliwe żeby bedac #przegryw z #fobiaspolec...

źródło: Zrzut ekranu 2023-07-9 o 14.17.39

Pobierz
  • 18
@Szumrzeczny: Bo z produkcji zwykle oddzwaniają po dniu albo dwóch ¯\(ツ)/¯.
Dlatego :
a - nie wysyłasz CV
b - w CV nie ma kontaktu do ciebie - nr.tel
c - masz coś nie tak z CV

-> aktualnie żeby nie pracować to trzeba się postarać ¯\(ツ)/¯
@PapaSar: Nie no kur*a oczywiście że mi się nie chce, bo przecież biedowanie bez grosza przy duszy jest takie zajebiste, po prostu kur*a super tak wegetować, o niczym innym nie marzyłem ja pier*ole...

Niech zgadnę, głosujesz na Konfę?
@Arlekin29: @Szumrzeczny W znalezieniu pracy -> może kolega @Szumrzeczny ma coś nie tak z CV albo szuka nie tam gdzie powinien ¯\(ツ)/¯. Sam kiedyś przesiadywałem na tagach przegryw, depresja, nerwica itd. Pewnie jeszcze gdzieś w otchłani są moje wysrywy.
I żeby nie było sam nie mam "wybitnej pracy", bo praca w kołchozie produkcyjnym ale bardziej "cywilizowanym".
'przegrywy'


@Arlekin29: Przegrywami jesteście w waszych "głowach" ¯\(ツ)/¯. Jak chcecie pracować siedząc za biurkiem i dostawać po 5k na rękę to się nie dziwcie, że nigdzie was nie chcą ¯\(ツ)/¯. Bo do prostych prac itd. gdzie trochę grosza wpadnie jest sporo. Kwestia tego czy aplikowanie kończy się na wysłaniu CV i nara czy też na wysileniu się i napisaniu paru zdań w odpowiedzi na ofertę ¯\(ツ)/¯
@PapaSar: ale ja sam pracuje za biurkiem w IT. Po prostu jestem ciekawy twojej perspektywy i rad, bo sam staram się pomóc znajomemu, który obecnie ma ciężką pracę i mam obawy że może nie mieć predyspozycji do pracy w IT.
mam obawy że może nie mieć predyspozycji do pracy w IT.


@Arlekin29: jak nie spróbuje to się nie przekona ¯\(ツ)/¯. Kwestia napisania ładnego CV itd. i pewnie da sobię radę np. w help desk. Chyba, że znajomość angielskiego 0 + nie ogarnia windows-a itd.