Wpis z mikrobloga

Mam wrażenie, że z każdym updatem łykopu widzę coraz to mniej treści tagów typu: #bekazlewactwa #lewackalogika itd.
Nawet po wejściu w Obserwowane wydaje się pustawo. Dopiero po wejściu w konkretny tag widzę, że w ostatnich 24h było kilka wpisów z ponad 100 plusów
#oszukujo i #moderacjacontent - przestańcie psuć mi wykop ( ͠° ͟ل͜ ͡°)
Przyjaciel_Rodziny - Mam wrażenie, że z każdym updatem łykopu widzę coraz to mniej tr...

źródło: stonoga-zbigniew-stonoga

Pobierz
  • 7
@Przyjaciel_Rodziny: Bo na starej wersji trolle miały podpięte różne skrypty i stąd ten ich ryk jak administracja serwisu wprowadziła nową odsłone, bo wtedy te ich skrypty przestały działać. Również dawne AMW to było siedlisko trolli i podejrzewam, że typ dane osobowe wykopków pchal dalej, bo nie podoba mi sie jegl zachowanie jak okłamal społeczność, że moderacja sie z nim nie kontaktowała w sprawie nowego API (a kontaktowali się), bo miał podpisać
@Nemayu: Bo właściciel AMW był również tym trollem i podejrzewam go, że "handlował" danymi mirków, gdyby chłop mial czyste sumienie, to by podpisał lojalke z wykopem, a nie okłamywał w żywe oczy społeczności, że nikt sie z nim nie kontaktował w sprawie nowego API. Nie chciał tego podpisać, bo wtedy by wyszły jego akcje na światło dzienne, cwaniak i kłamca
( ͡° ͜ʖ ͡°) a nie mial
@Zielonykwiryta: Nadal nie widzę związku, ale przynajmniej zrozumiałem, że piszesz o AnonimoweMirkoWyznania.
Wygląda to jakbyś odpisał w złym wpisie, bo tu nikt o żadnym trollu nie pisał.
@Nemayu: Cały czas pisałem o anonimowych, a AMW to skrót tego projektu i jest znane na wykopie, zresztą intuicyjnie można się domyślić o co chodzi, ale przynajmniej zrozumiałem, że pisze z trollem. Nie odpisuj już
@Zielonykwiryta:

Cały czas pisałem o anonimowych, a AMW to skrót tego projektu i jest znane na wykopie, zresztą intuicyjnie można się domyślić o co chodzi

Napisałem, że się domyśliłem. Jednak dopiero po drugiej wypowiedzi. Domyśliłem się tylko dlatego, że znam te kilka szczegółów o których wspomniałeś w drugim poście. Ktoś kto ich nie zna, co najwyżej rozszyfruje skrót przypadkiem, na skojarzenie. Skrót AMW widziałem dwa razy w życiu, bo nikt go
@Nemayu: Tak, tak nikt nie używa, a dziwnym przypadkiem większość społeczeństwa wykopu tak na to mówiło, tak jak na strone wykop wypok, czy na hakera rumun, albo memy o bialku - mikroblog to nie są twoje prywatne wiadomości tylko forum dla wszystkich wykopiwiczów i przestan trollowac, bo cie wrzuce na czarno