Wpis z mikrobloga

@SiemkaKolego: ja korzystałem - ciężko tutaj o wiarygodną opinię, bo ostatecznie nie wiesz jaka osoba będzie na miejscu dokonywać pomiarów. Z mojego doświadczenia powiem, że trafiłem na osobę kompetentną i wszystko sprawdził co było do sprawdzenia - a że mieszkanie większe, to i napocił się trochę.

Niestety (a właściwie stety) nie miałem żadnych wad, które zwracałyby koszt usługi - sama kosmetyka którą developer poprawiał na miejscu, ale z drugiej strony jest
@SiemkaKolego: wymiary, płaszczyzny, kąty, uszkodzenia mechaniczne stolarki okiennej, szyb, tynków i jakieś inne pierdoły których nawet nie pamiętam, bo byłem zajęty rozmową z devem.
Co do kosztów to najlepiej dać im rzut do wyceny. Nie jest to zobowiązujące. No i mają zawsze zniżki za polecenie.
@Goronco: pewny lokal za dom 140 m2 chce 699 przy podstawowym sprawdzeniu bez kamery termowizyjnej i lasera, z takimi bajerami to jest 999 + 100 zl za raport. Pełen pakiet 1100 i nie wiesz na kogo trafisz :) Lepiej kogoś z dobrymi opiniami z ooferteo wziąć i całość wyniesie Cię 600 PLN