Wpis z mikrobloga

Jaki telefon na obecny czas sobie kupić, przez ostatnie 5 lat miałem REDMI NOTE 8 PRO ale dzisiejszej feralnej nocy podczas igraszek siadłem na niego doopskiem, przycisnalem suwakiem od spodni i wyswietlacz pękł i się rozlał. Zastanawiam sie czy nie wymienic ekranu (chińskie wyswietlacze po 80zl na alledrogo) ale czy taki wyswietlacz nie jest totalnym bublem? Albo oryginalny wyswietlacz ale to tez gdzie to szukac zeby miec 100% pewnosci ze to oryginal? A jak nie da rady naprawic to co kupowac w segmencie do 1000pln ~
#android #smartfon #telefony
  • 4
@asdfiksowy te wyświetlacze z Ali są kiepskie, słabe kolory, gorzej działający dotyk już nie mówię o wymianie rozklejaniu itp. Do 1k spokojnie znajdziesz jakieś Xiaomi note, Realme czy Motorolę.
@well_being: @BusinessMoose @sberatel mam ziomka ktory prowadzi serwis GSM i napisal mi 360 za wymiane 100% oryg wyswietlacz (razem z ramka czy jakos tak) z robocizna. Potem ma za 280 gorszej troche jakosci i najtanszy za 180 jest w stanie zaproponowac. i tak sobie mysle zeby wziac ten za 280. bo w sumie 1000 niechce mi sie wywalac na new phone jak ten dziala mi bez zarzutu od wielu lat i