Wpis z mikrobloga

Zakładam tag #caminotelemarka
Będę postował przemyślenia z drogi.
We wrześniu wybieram się na #spierdotrip do północnej Hiszpanii na Camino Del Norte, bo już nic mi nie pomaga, może coś się po tym zmieni. We wrześniu dostanę 14tke razem będę miał 2500zł, lepsze to niż wydać na mefedron. Zamierzam iść 20km dziennie i spać w namiocie. Idąc po lewej stronie są góry po prawej ocean. Można się wykąpać i są fajne widoki. Może uda się poznać jakąś #szaramyszkadlaanonka albo chociaż #betamyszkomat Może śniadzi książęta mnie nie napadną xD #camino #podrywajzwykopem #podroze #wychodzimyzprzegrywu #katolicyzm
telemark - Zakładam tag #caminotelemarka
Będę postował przemyślenia z drogi. 
We wrze...

źródło: 69eeaf2920e554b7bad9e2cf7dbd42eaf31abd7dc3f3be7e636d9a03abf1944c

Pobierz
  • 18
@telemark: jechałem tą trasą 3 tygodnie temu motocyklem. Moja rada jedź rowerem. Wbrew pozorom nie ma na tej trasie za dużo miejsc campingowych, a spanko na dziko jest nielegalne, ja bym zamiast namiotu zabrał trap. Noce są o tej porze tak ciepłe ze na bank nie zmarzniesz.
@telemark: robilem podobna trase tyle ze z Saint-Jean-Pied-de-Port . Zajelo mi to ok 3 tyg, ale dziennie robilem ok 50km. Tez planowalem spac pod namiotem...raz spalem :P Potem wyslalem namiot paczka do domu, bo jednak maly ciezar jest kluczowy przy takiej wyprawie. Kupilem tez pakiet startowy ( na pieczatki), w ktorym mialem liste wszystkich noclegow po trasie. Zdarzaly sie tez noclegi darmowe ( placisz ile mozesz) .Wtedy koszt noclegu to byl