Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Zainstalowałam dzisiaj tindera po raz pierwszy i po paru godzinach usunęłam.
To raczej nie dla mnie, bo to tylko platforma do ruchania.
Nie szukam ładnego chłopca na wieczór, tylko kogoś na stałe. I tu od razu uprzedzę przegrywów, że nie nigdy nie szalałam na karuzeli, nigdy nie szukałam nikogo na pokaz i mimo, że już blisko do 30 lat, tak byłam tylko w 2 związkach i nic na boku.
Przeraża mnie na platformie to, że muszę zdecydować po 1 zdjęciu i krótkim opisie, kto się zaliczy, a kto nie. Być może odrzucam kogoś fajnego, bo jego profil jest niepełny, słaby itp.
Zdjęć wrzucać nie mam zamiaru, ale wykopki by oceniły na max 3/10 więc nie mam podejścia do płodnych, ładnych, przebojowych Juleczek. Przebojowość to dla mnie obcy świat. Nigdy nawet w klubie nie byłam (a nie, byłam raz jak miałam 6 lat i mama mnie po pietruszkę wysłała, a ulubiony warzywniak na klub przerobili - musiałam tym gościom zrobić dzień jak wpada dzieciak i pyta czy mają pietruszkę xD).
Poza tym przeraża mnie zawiązywanie nowych znajomości, zwłaszcza, że w wiadomo jakim celu, nikt tam kolegów i koleżanek nie szuka.
Trzeba chyba się poddać, bo poza marketem i pracką nigdzie nie wychodzę, to z nieba nic nie spadnie.
Oczywiście, nie mówię, że nie ma facetów - są, ale jednak ja też mam swoje "specyficzne" wymagania i w sumie wolę już chyba być sama niż je obniżać. Też np bym nie chciała się związać z kimś kogo interesują, bądź interesowały przelotne związki skupione na seksie.

#zwiazki #logikarozowychpaskow



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 33
  • Odpowiedz
Nie szukam ładnego chłopca na wieczór, tylko kogoś na stałe. I tu od razu uprzedzę przegrywów, że nie nigdy nie szalałam na karuzeli, nigdy nie szukałam nikogo na pokaz i mimo, że już blisko do 30 lat, tak byłam tylko w 2 związkach i nic na boku.


@mirko_anonim: Każda tak mówi, że jest się tym trzecim. xD
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Jeśli ktoś SZUKA faceta/kobiety (dotyczy to obojga płci) ale nie może nic znaleźć i jeszcze narzeka to zawsze problem jest w nim samym. Mamy XXI wiek i jeśli ktoś serio chce kogoś poznać to go pozna i to nieważne czy na Tinderze czy na spacerze. Tu mogę się założyć, że problem jest z tobą a nie z tym całym złym światem czy tym okropnym Tinderem, a skoro usunęłaś Tindera po
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Durna rada, ale popracuj nad swoim charakterem. Po 2. brak zainteresowań, może jakieś masz, ale jak tylko chodzisz do pracy na zakupy, to gdzie masz znaleźć drugą połówkę? W necie? XD Już na jakieś spotkania, party tematyczne, lubisz książki idziesz na wydarzenie w księgarni/bibliotece/spotkanie z autorem. Filmy? Kina kameralne etc. Możliwości jest naprawdę wiele
  • Odpowiedz
Mamy XXI wiek i jeśli ktoś serio chce kogoś poznać to go pozna


@StdPtr: I jednocześnie największy odsetek singli i ogólnie samotnych ludzi na świecie. Depresja i spłycone relacje stają się problemem cywilizacyjnym, ale tak, w XXI wieku z jakiegoś powodu ma być łatwiej, bo nowocześnie xd
  • Odpowiedz
Oczywiście, nie mówię, że nie ma facetów - są, ale jednak ja też mam swoje "specyficzne" wymagania i w sumie wolę już chyba być sama niż je obniżać.


@mirko_anonim: Z ciekawości jakie to są te "specyficzne" wymagania? Ja się obawiasz napisać tutaj to może być PW.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: bo Tinder to nie jest dobre miejsce do szukania życiowego partnera. Sam się o tym ostatnio przekonałem. Ocena tylko na podstawie podstawie zdjęcia sprawia, że ten portal będzie przyciągał użytkowników skupionych na przelotnych relacjach. Jeżeli jesteś facetem, to jest jeszcze gorzej, bo nie dość, że proporcja płci jest tam zaburzona, to jeszcze mając jakiekolwiek wymagania i lajkujac tylko niektóre profile, algorytm wrzuci cię na samo dno i twojego profilu nikt
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Gdybym założyła konto na tinderze, to pewnie napisałabym identyczny post xD To już chyba lepiej szukać chłopa na wykopie, tutaj przynajmniej możesz przejrzeć profil i zweryfikować, czy coś Cię z tym człowiekiem łączy i czy się w teorii dogadacie. Choć trzeba być bardzo ostrożnym, bo siedzi tu mnóstwo dziwnych ludzi.
  • Odpowiedz