Wpis z mikrobloga

trudny fakt:

JEŚLI TWOJA DZIEWCZYNA NIE CHCE UPRAWIAĆ Z TOBĄ SEKSU ANALNEGO, A ROBIŁA TO TO Z POPRZEDNIM CHŁOPAKIEM, TO CIĘ NIE KOCHA I NIE SZANUJE

takie są po prostu fakty, kochani.

jeśli nie zgadza się na anal z tobą, to znaczy, że jesteś gorszy od rozpłodników, z którymi to robiła.
po prostu twoja kobieta uważa cię za mniej atrakcyjnego.
prawdopodobnie na zwykły seks czekałeś dłużej, niż tamten.

dlaczego ty nie możesz posmakować jej dupy, a on mógl? bo jest lepszym samcem.
ot, cala filozofia.

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski #takaprawda #oswiadczenie #p0lka
  • 18
  • Odpowiedz
@smakowity_serek: Po prostu nie jesteś #!$%@? i traktujesz ją dobrze, dlatego nie masz anala. Jakbyś traktował ją źle, nie szanował i zapewniał roller coaster emocjonalny to byłby anal. Proste. Natura i kultura wychowania p0lki.
  • Odpowiedz
@smakowity_serek kiedyś, tzn z 6 lat temu spotykałem sie z kumpla kobietą. Żalił sie, że jego kobieta nie chce nawet z nim spróbować anala. Troche mi go szkoda było, bo ze mną robiła to praktycznie za każdym razem. Zapewne Twój post dla większości wykopków to jest fake, jednak prawda jest brutalna. Ale co sie dziwić jak większość będących tutaj ma jakieś zaburzenia.
  • Odpowiedz
@smakowity_serek: jeżeli baba robiła coś z poprzednim chłopem a nie robi z tobą to zwyczajnie jej nie pociągasz. a jeśli się na takie coś godzisz to jesteś zwykłym śmieciem Xd
  • Odpowiedz
jeśli nie zgadza się na anal z tobą, to znaczy, że jesteś gorszy od rozpłodników, z którymi to robiła.


@smakowity_serek: Może jestem głupi ale słowo anal ze słowem rozpłód w ogóle mi się nie zgadza xD
  • Odpowiedz