Wpis z mikrobloga

@Emes91: Prawidłowo, głosują tak by wytrącić PiSowi argumenty w kampanii "PO nie chciała dawać waszym dzieciom piniendzy, a jeśli wygra to je odbierze!".
Sondaże już pokazały, że samo 800+ nie wpłynie na poprawę wyników PiSu, ale hasła "opozycja chce wam zabrać" mogło by pogorszyć wyniki opozycji.

Poza tym czym się przejmujesz, przecież i tak nadchodzi koalicja PiS + Konfederacja, więc będziecie mieli szansę zablokować w przyszłości kolejne "plusy" - już widzę
@Emes91: wykopki srają o te 9 głosów konfy jakby miały jakieś znaczenie ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak to na nic nie wpływa to mogą sobie głosować jak chcą pod publikę.

Poza tym też nie widzisz jaki w tym jest cel
Konfa: zebranie ludzi którzy nie głosują na PiS i tak bo rozdają hajs, oczywiście potem wejdzie koalicja i to się ładnie polaczy
KO: zabranie jak najwięcej elektoratu
@Emes91: fiu fiu nie spodziewałem się że zagłosują przeciwko swojemu przyszłemu panu, ale jak mówił Tyszka, trzeba stwarzać pozory, a ty już widzę odleciałeś w oblężoną twierdzę i wymyślasz sobie całą historię jak na sekciarza przystało xD
można się pośmiać,


@Emes91: Ja zawsze się śmieję jak patrzę na ustawy Konfederacji które zgłosili do sejmu przez całą swoją kadencję, taka werwa do obniżenia podatków i poprawy sytuacji w kraju a ustaw - co jest ich pracą - jak kot napłakał malutko.

@Emes91: jakie "wy"? Ja rozumiem że marzy ci się komuna skoro agitujesz na rzecz narodowych socjalistów ale w Polsce zwracamy się do rozmówcy w liczbie pojedynczej