Wpis z mikrobloga

@Pantokrator: Twoje podejście jest za to dla ciebie logiczne bo masz do łba dalej niż ruscy do Kijowa.

Sam piszesz, że to różni ludzie, ale nagle ten sam różny Ukrainiec teraz w magiczny sposób odkupuje winy pokolenia swoich dziadków bo robi łaskę całego światu i bezinteresownie broni go przed ruskimi XD
Co to w ogóle ma być, przybijanie ludzi widłami do drzew nagle można zrekompensować samoobroną i pora na csa XD
ale nagle ten sam różny Ukrainiec teraz w magiczny sposób odkupuje winy pokolenia swoich dziadków bo robi łaskę całego światu i bezinteresownie broni go przed ruskimi XD


@genocidegeneral: A gdzie ja to napisałem, pajacu skończony? Ile ty masz, 50IQ? Naćpany jesteś?
Po prostu Ukraińcy JAKO NARÓD wymazali "historyczną winę", co ma znaczenie czysto sentymentalne i w sumie mało powinno kogokolwiek obchodzić . Prawaczków nie obchodzi i tak, bo wy spijacie ruską
ci ludzie ktorzy mieszkali w tamtych rejonach to dla mnie to byli ruskie a nie polacy tak szczerze mowiac


@JennyTheFrog: o gurwa xDDDDDDD. Zobacz sobie granice naszego kraju z tamtych czasów ignorancie historyczny xD