Wpis z mikrobloga

nie rozumiem, skąd na wykopie takie oburzenie, że Ukraińcy wyłapują uciekinierów, którzy nie chcą walczyć w wojnie na Ukrainie.
słuchajcie, lewaki, obowiązkiem każdego człowieka jest obrona swojej ojczyzny. więc dobrze, że Ukraińcy to egzekwują.

jak czytam nerupków i innych lewaków, którzy wyją, że za Polskę by nigdy nie walczyli, to mam ochotę taką gnidę tylko opluć. widać, że rodzice ich nie wychowali.

problemem jest jedynie to, że Ukraina różnicuje ze względu na płeć, że ukraińskie Julki bawią się na zachodzie, podczas gdy ich rówieśnicy giną na polu walki.
tu nie ma dobrego rozwiązania, trzeba wziąć pod uwagę, że biologicznie dla narodu kobieta jest znacznie ważniejsza. kobiety są zasobem danego narodu, dlatego też chociażby powinny mieć prawny zakaz puszczania się z obcokrajowcami. ale to już inny temat.

reasumując: lewusy, waszym psim obowiązkiem jest walka za swoją Ojczyznę.

#ukraina #wojna #rosja #pieklomezczyzn #wojsko #obowiazkowecwiczeniawojskowe #4konserwy #neuropa #konfederacja #bekazlewactwa #bekazpisu #p0lka #rozowepaski #logikarozowychpaskow
  • 100
  • Odpowiedz
@smakowity_serek: mam koleżankę z Ukrainy (wiem, tak możne napisać każdy). Jej ojca wzięli siłą z okolic Lwowa, że do służb tyłowych, że nie biorą na front, że będzie szkolenie... No ale Ukraińcy ponieśli straty w Bachmucie, to szkolenia po za obsługą broni nie było i do okopu w miejsce tych co pojechali pod Bachmut. Klasyka. Od trzymania frontu są poborowi, mobilki i ochotnicy. Na mapie nie są prostokątem, a linią
  • Odpowiedz
@smakowity_serek: Nie dość, że PiS w rok zwalił ponad 100 000 męskich muzułmańskich imigrantów, i 100 tys. innych, to cucki by chciały aby jeszcze zwaliło nam się na głowę z x milionów ukraińskich mężczyzn... Masakra.
  • Odpowiedz
waszym psim obowiązkiem jest walka za swoją Ojczyznę.


@smakowity_serek: Przysięgam jak tylko ktoś podejdzie to będę strzelał nawet i do swoich. Co za różnica czy zabiją mnie swoi czy wróg? I tak jestem z góry martwy.
  • Odpowiedz
@smakowity_serek Prawem człowieka jest wolność sumienia i wyznania, wolność i bezpieczeństwo osobiste, prawo do życia.
Przymusowe wcielenie do woja jako mięso armatnie jest łamaniem praw człowieka
  • Odpowiedz
dlaczego nie masz honoru?


@smakowity_serek: Wiesz, dla mnie honorem jest przeżyć w taki sposób by być przydatnym mojej mamie i babci które będą potrzebowały opieki. A martwym im tego nie zapewnię. Ale jak wiadomo: facet na tym świecie nie ma zbyt wiele do gadania w tej kwestii. Tak więc wybiorę sobie chociaż sposób w którym umrę. Tego też mi odmówicie?
  • Odpowiedz
@smakowity_serek: napisałem, że bliżej, a to nie oznacza, że jestem prawakiem xD ci konserwatywni bardzo często nic wspólnego z inteligencją nie mają, i w sumie z twojej definicji to słowo lewak wydaje się być mniej pejoratywne xD
  • Odpowiedz
@Lambo994: Nie, gdy wiem, że wybucha wojna to uciekam z rodziną a nie zostajemy i nie czekamy aż dojdzie do nas front... a nie, czekaj, nie uciekam, bo politycy zdecydowali, że mam walczyć a oni mogą uciec za granice :)

Ale powaga, bym po prostu uciekł z rodziną, a jakbym miał do wyboru zginąć w okopie to wolałbym zabrać ze sobą tych, którzy mnie do tego zmusili i nawet nie
  • Odpowiedz
Pamiętajcie, że możecie śmiało dokonać fraggingu w przypadku wojny, gdy zostaniecie zmuszeni do zginięcia w okopie, nikt nie ma prawa decydować o waszym życiu, macie jedno życie, które należy do was a nie polityków i wojska.
  • Odpowiedz
@omatko: W tych czasach mamy taki problem, że to się zaczęło dziać na całym świecie w tym samym czasie, więc jadąc na zachód może będę miał trochę lepszy standard życia, ale ten trend jest ogólnoświatowy i ludzie na całym świecie zbiednieją w tej dekadzie, od tego nie uciekniesz do innego państwa, oskubią cię nawet tam, jedni bardziej, drudzy mniej. Nie potrafią rozwiązać problemu konsumpcjonizmu w dzisiejszych czasach, więc obrali drogę
  • Odpowiedz
@smakowity_serek: W jaki sposób kobieta jest "zasobem" narodu?

Bez mężczyzn kobiety rodzić dzieci nie będą. Kobieta nie może w tym samym czasie wychowywać dzieci i pracować na swoje utrzymanie, szczególnie w kraju który jest zniszczony po wojnie.
No chyba że w swoim prostackim myśleniu zakładasz że jeśli zginie 30 procent obywateli płci męskiej to nagle te 30% kobiet które nie mają potencjalnego partnera(zakładam że w kraju jest równo 50/50 mężczyzn
  • Odpowiedz